تونل توحید بعد از “عاشورا” گشوده می شود

0

سخنگوی شهرداری تهران با اشاره به اتمام عملیات فنی احداث تونل در بخش های مختلف عمرانی گفت: تونل توحید بعداز روز عاشورا به روی خودروهای شهروندان تهرانی گشوده می شود.
سید محمد هادی ایازی در گفت وگو با ایرنا تاکید کرد: مدیریت شهری بر ایمنی تونل توحید تاکید بسیار دارد و از این رو اکنون تمامی فعالیت های مربوط به ایمنی تونل در حال اجراست.
وی با اشاره به جمع آوری بخش هایی از کارگاههای تونل توحید تصریح کرد: مابقی ادوات و وسایل مربوط به کارگاههای تونل نیز در روزهای آینده جمع اوری خواهد شد و به احتمال فراوان تونل طی دو هفته آینده و پس از عاشورا بهره برداری خواهد شد.
سخنگوی شهرداری تهران با اشاره به اینکه برای شهرداری بهره برداری یک روز زودتر تونل توحید نیز مهم است افزود: هر یک روز که زودتر تونل افتتاح شود، یک میلیون لیتر بیشتر در مصرف بنزین تهران صرفه جویی خواهد شد و از این رو شهرداری مصمم است تونل در زودترین زمان ممکن زیر بار ترافیکی قرار گیرد.
ایازی گفت: روند آماده سازی تونل توحید با شتاب مناسبی درحال انجام است و با توجه به اتمام آسفالت ریزی در دو تونل شرقی و غربی و نصب کامل جت فن ها، تنها کار باقی مانده برای بهره برداری از تونل اتمام فعالیت های ایمنی است.
وی به شهروندان تهرانی قول داد تونل توحید در اولین زمان ممکن پس از جمع آوری کامل کارگاهها و اتمام فعالیت های ایمن سازی به روی خودروها گشوده شود.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.