جابه‌جایی مدیریتی از برج میلاد به نظام مهندسی

0

مدیرعامل برج میلاد اخیرا به سمت ریاست سازمان نظام مهندسی تهران انتخاب شد و از آنجا که دو شغله بودن در فعالیت‌های دولتی منع قانونی دارد، رییس جدید سازمان نظام مهندسی به زودی برج میلاد را به مقصد نظام مهندسی ترک خواهد کرد.
به گزارش consbank ،هرچند هنوز علی ترکاشوند در برج میلاد مشغول به کار است اما محمد‌هادی ایازی، سخنگوی شهرداری تهران روز گذشته درباره اینکه آیا دو شغله بودن علی ترکاشوند، مدیرعامل سابق برج میلاد و رییس فعلی سازمان نظام مهندسی مشکل قانونی دارد یا خیر؟ به دنیای اقتصاد گفت: چون ریاست سازمان نظام مهندسی یک کار تمام وقت و انرژی بر است مدیرعامل برج میلاد باید از این سمت استعفا داده و به مسوولیت جدید بپردازند، اما در حال حاضر چون گزینه بهتری برای جانشینی ترکاشوند مدنظر نیست، وی فعلا به عنوان سرپرست برج تغییر سمت داده تا جایگزین جدید معرفی و انتخاب شود و این مساله نیز مشکل قانونی در بر ندارد.
ایازی با اشاره به کاربری‌های فعلی برج میلاد تصریح کرد: هر پروژه بزرگی برای بهره‌برداری نهایی احتیاج به زمان مناسب دارد و برج میلاد این زمان را سپری کرده و در حال حاضر هم مردم در حال بازدید از آن هستند و هم آنتن‌های مخابراتی آن نصب شده و هم محوطه اطراف آن تکمیل شده و تنها قسمتی که هنوز به بهره‌برداری نهایی نرسیده، رستوران‌های محیطی است که یک بار مزایده آن ابطال شده است و در حال حاضر نیز در حال رایزنی برای گزینه بهتر برای رستوران‌ها هستیم.
سخنگوی شهردار تهران یادآور شد: در حال حاضر نیز برخی قسمت‌ها مانند سالن همایش‌ها برای برگزاری برخی مراسم در اختیار ارگان‌ها قرار می‌گیرد.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.