حذف یارانه پردرآمدها قطعی است/ دولت بیش از این تأخیر نکند

0
به گزارش Consbank به نقل از خبرگزاری تسنیم، سیدمحمدحسین میرمحمدی با بیان اینکه دهک‌های درآمدی مشخص هستند و یارانه‌بگیران شناسایی شدند،‌ گفت:‌ دولت برای پرداخت یارانه برای تمام دهک‌ها منابع ندارد بنابراین حذف یارانه پردرآمدها جزو واجباتی است که باید دولت انجام دهد.
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی افزود: دولت هم درصدد حذف یارانه دهک های پردرآمد است و حذف یارانه پردرآمدها درابتدای نیمه دوم سال قطعا باید اجرایی شود.
این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه حذف یارانه پردرآمدها قطعی است و باید انجام شود،‌ گفت: دولت به اندازه کافی در حذف یارانه پردرآمدها تاخیر داشته است.
وی در ادامه درباره نحوه توزیع سهام عدالت، با تاکید بر اینکه هرکدام از این برگه ها تکلیفی را برعهده سهامدار و بنگاههای واگذار شده گذاشته است،‌ گفت: دولت باید نام سهام شرکتهایی که دردست مردم است را مشخص و شرایط خرید و فروش سهام را فراهم کند.
این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نحوه ارتباط بنگاهها با سهام‌داران باید مشخص شود،‌ گفت:‌ با توزیع برگه های سهام حقی برای مردم ایجاد شده است و اینکه بگوییم اعتبار ندارد درست نیست.
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس افزود:‌ در این زمینه طرحی توسط نمایندگان مجلس تهیه شده تا دارندگان سهام عدالت بتوانند آن بخش از سهام خود را که  از محل آن سود پرداخت شده، به غیر واگذار کنند که در صورت تصویب نهایی طرح قابل اجرا خواهد بود.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.