حفره در زمین‌ مسکن‌مهر شاهین‌شهر اصفهان!

0

وزیر مسکن برای پیگیری روند ساخت‌وساز‌های مسکن‌مهر امروز به اصفهان سفر می‌کند.
به گزارشConsBank به نقل از دنیای‌اقتصاد، استان اصفهان به لحاظ حجم پیشرفت فیزیکی پروژه‌های ۹۹ساله در رده میانی -در مقایسه با سایر استان‌ها- قرار دارد. بنابراین عملکرد این استان ظاهرا مطلوب ارزیابی می‌شود، اما در اصفهان هنوز حفره‌هایی روی زمین‌های ۹۹ساله وجود دارد!
از جمله این حفره‌ها به شهر شاهین‌شهر –از شهرهای اصلی استان اصفهان- مربوط می‌شود که بیش‌از هزار نفر متقاضی واجدشرایط سال‌ها است در تعاونی‌های مسکن‌مهر این شهر ثبت‌نام کرده‌اند و برخی از آنها مبالغی حدود ۲ میلیون تومان واریز کرده‌اند، اما تاکنون اقدام عملیاتی برای تامین مسکن این افراد انجام نشده است.
در شاهین‌شهر طبق گفته مسوولان سازمان مسکن اصفهان، قطعه زمینی در بهترین مکان شهر، به مسکن‌مهر اختصاص داده شده است، اما گویا هنوز موفق به تبدیل آن به حالت ۹۹ساله نشده‌اند.
به‌رغم برخی پیگیری‌ها و تذکر مسوولان وزارت مسکن نسبت به تعیین تکلیف زمین شاهین‌شهر تاکنون اقدام قابل قبولی در این زمینه انجام نشده است، به‌طوری‌که تعدادی از متقاضیان مسکن‌مهر در شاهین‌شهر تقریبا هر روز به محل زمین وعده داده شده می‌روند و بعد از عدم مشاهده فعالیت ساختمانی در آن، ناامید به خانه‌های اجاره‌ای‌شان برمی‌گردند!
اهالی شاهین‌شهر اصفهان با اشاره به اینکه، وزیر مسکن اخیرا وعده صاحب‌خانه شدن همه مردم را از طریق مسکن‌مهر به‌عنوان خبر خوش اعلام سراسری کرده است، از علی نیکزاد توقع دارند در سفر امروز خود به استان اصفهان، مشکل زمین‌ ۹۹ساله شاهین‌شهر را یکبار برای همیشه رفع کند.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.