ساخت طرح های نمادین بر روی کنده درخت کاج

0
درخت کاج

اخیراً در نمایشگاه دوسالانه معماری در ونیز، طرحی به نمایش گذاشته شده است که این طرح حاصل کنده کاری و حکاکی روی کنده درخت کاج می باشد که این درخت ها در جنگلی در سوئد پیدا شده بودند. هدف معمار این مجموعه مورد توجه قرار دادن آینده صنایع چوب سوئد می باشد.

درخت کاج

Krupinski/Krupinska در نمایشگاه یک کاراکتر ساختگی خلق کردند و نام آن را نابودگران طبیعت گذاشتند و هنگامی که از آنها پرسیده شد که این نابودگران از نظر آنها چه کسانی هستند، گفتند:”نابودگران طبیعت در حال حاضر در جنگل های سوئد رو به افزایش هستند و روز به روز بی رحمی را نسبت به طبیعت اطرافشان توسعه داده اند. آنها خطرناک هستند، حتی اگر در برخی مواقع تلاش می کنند که دلسوز و شفیق باشند.”

درخت کاج

برای آوردن آنها به ونیز و تقویت کردن این داستان، یک تکه از جنگل درون جعبه های حمل بار با دیوارهایی پوشیده از آینه قرار داده شده است تا باور حضور در گلخانه برای آنها ایجاد شود. حامی اصلی این نمایشگاه، صنایع چوب سوئد می باشد که سابقه جدال طولانی با موضوع قطع درختان در مقیاس بزرگ را دارد.

درخت کاج

Konrad Krupinski می گوید:”گلخانه ها روایت گر بخشی از طبیعت هستند. ما به این موضوع علاقمند شدیم و خواستیم که طبیعت را به نمایش بگذاریم. سوالات پیرامون این موضوع که طبیعت حقیقی چیست، حل نشدنی و بی پایان است. رابطه مبهمی بین طبیعت واقعی و مصنوعی وجود دارد که ما را گیج و سردرگم می سازد. ما می خواستیم این کشمکش را از طریق نمایش دادن و چارچوب بندی آن مورد بررسی قرار دهیم.”

درخت کاج

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.