ساخت خانه ای مسطح با سقف پوشیده از چمن در برزیل

0
خانه

 

این اقامتگاه که در خارج از سائوپائولو توسط استودیو طراحی MK27 ساخته شده است، فضای باز گسترده ای را در زیر یک سقف بتونی زیبای پوشیده از چمن به ساکنین خود ارائه می دهد.

خانه

این بنا در فوریه ۲۰۱۸ کامل شده است، این اقامتگاه با طول زیاد و سقفی با سطحی وسیع، خانه مسطح نامیده شده است. عکس های هوایی گیاهان، پنجره های سقفی و پنل های خورشیدی را روی پشت بام نشان می دهند.

خانه

ورودی اصلی خانه از سمت شمال، به شکل یک مسیر باریک مستطیل شکل می باشد و یک مسیر منحنی مانند ساخته شده از آجرهای جدا از هم به باغ ورودی منتهی می شود.

خانه

داخل ساختمان شامل دو قسمت می باشد که مساحتی به اندازه ۱۰۰۰ مترمربع دارند. هر دوی آنها در جهت شمالی جنوبی ساخته شده اند و به صورت موازی با هم هستند.

خانه

قسمت اول شامل فضاهایی مانند اتاق بازی بچه ها، آشپزخانه و اتاق ورزش می باشد. قسمت دوم شامل پنج اتاق خواب می باشد که در یک ردیف رو به چشم انداز شیب دار قرار دارند.

به گفته استودیو MK27، اتاق های نشیمن در انتها قرار گرفته و به وسیله درهای کشویی شیشه ای می توانند کاملاً باز یا بسته باشند و خانه را تبدیل به یک تراس بکنند.

خانه

یک دیوار آجری که به صورت مقعر و محدب ساخته شده به صورت مارپیچ در اطراف ساختمان می چرخد و تضاد زیبایی با سطوح صاف و زاویه دار ایجاد می کند.

به گفته استودیو در اطراف یک ساختار هندسی منظم، یک دیوار مارپیچی عمودی ساخته شده از آجر به صورت مشبک قرار گرفته است که تناقض زیبایی را بین فضای خارج و داخل ایجاد می کند.

خانه

در انتهای جنوبی اقامتگاه، چند پله وجود دارد که از اتاق نشیمن به سمت استخر پایین می رود. داخل اتاق ها از یک سری مواد محدود مانند چوب و بتون ساخته شده است.

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.