خوشحالی صنعتی‌سازها از افزایش وام مسکن مهر

0

وزیر مسکن و شهرسازی طی بازدید از پروژه‌های مسکن مهر استان کرمان دستور افزایش وام صنعتی‌سازی را صادر کرد.
به گزارش دنیای اقتصاد، پیش‌تر همزمان با تصویب کارگروه مسکن مبنی بر افزایش وام صنعتی‌سازی، بسیاری از تولید‌کنندگان مسکن اذعان داشتند با توجه به کاهش اعتبار بانک‌ها احتمال تحقق این مصوبه بسیار ضعیف است؛اما اواخر هفته گذشته در جریان بازدید غیرمنتظره وزیر مسکن و شهرسازی از پروژه‌های صنعتی‌سازی مسکن مهر در کرمان و افزایش وام صنعتی‌سازی، برخی از صنعتی سازها از این بابت اظهار رضایت و خوشحالی کردند.
مهندس یعقوب ظروفچیان، مبتکر فن‌آوری‌های نوین ساختمانی در این زمینه گفت: اواخر هفته گذشته وزیر مسکن و شهرسازی در جریان بازدید از پروژه‌های صنعتی‌سازی مسکن مهرالرضای کرمان و بشری، دستور افزایش وام انبوه‌سازی را صادر کرد که این مساله حاکی از اراده جدی وزیر به منظور توسعه صنعتی‌سازی در فرآیند ساخت‌وسازهای مسکن مهر است.
وی گفت: بر این اساس مقرر شد به هر واحد مسکن مهر صنعتی‌سازی مبلغ ۵۰ میلیون ریال اضافه بر تسهیلات ۱۵ میلیونی تعلق گیرد و این مهم حاکی از آن است که چشم‌انداز صنعتی‌سازی در ساخت‌وسازهای ما بسیار روشن است.
عضو کانون جامعه مهندسان اسلامی تاکید کرد: در همین حال در جریان این بازدید، وزیر مسکن و شهرسازی دستور داد مبنای بیمه پیمانکاران مسکن مهر، همان بیمه شهرداری باشد که این اقدام در کاهش هزینه‌های مسکن مهر می‌تواند موثر باشد.
ظروفچیان تاکید کرد: خوشبختانه وزیر مسکن و شهرسازی رویکرد بسیار مثبتی به صنعتی‌سازی دارد و این مساله جای بسی خوشحالی دارد.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.