خیابان ولیعصر دوباره دو طرفه می‌شود

0

با وجو د آنکه مسوولان شهرداری تهران بارها  بر کارشناسی بودن طرح یک طرفه شدن خیابان ولی عصر تهران از خیابان شهید بهشتی تا پارک وی تاکید کرده بودند، این طرح پس از ۹ ماه لغو شد و بزودی خیابان ولی عصر دوباره دوطرفه می شود.
به گزارش ConsBank،حسین آقایی در گفت وگو با «شهر» گفت:بخش دوم خط ۷ اتوبوس‌های تندرو (BRT ) در حدفاصل پارک وی تا میدان تجریش حداکثر در طول ۴۵ روز آینده راه‌اندازی می‌شود.
 وی تصریح کرد: براساس طراحی نهایی، خط BRT در وسط خیابان ولیعصر (عج) قرار می گیرد و به این ترتیب تردد خودروها در ۲ طرف خیابان امکان پذیر می‌شود.
 آقایی با اشاره به این که بخشی از خط ۷ اتوبوس‌های تندرو ، شمالی – جنوبی و بخش دیگر جنوبی – شمالی است،افزود:این خط از ضلع جنوبی پسیان به سمت تجریش جنوبی – شمالی و از پسیان به پایین شمالی – جنوبی است.

مدیرکل مهندسی وایمنی ترافیک معاونت حمل ونقل وترافیک شهرداری تهران اظهار کرد: طراحی ایستگاه‌های اصلی خط نیز انجام شد و هم اکنون منتظر ساخت و نصب ایستگاه‌ها هستیم. با کامل شدن عملیات نصب سرپناه‌های جدید، بخش دوم خط نیز همزمان راه اندازی شود.
به گفته آقایی طراحی ایستگاه های اصلی خط BRT خیابان ولیعصر (عج) باتوجه به شرایط خاص این خیابان با دیگر سرپناه های اتوبوس سطح شهر بسیار متفاوت است.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.