خیابان ولیعصر بازهم دوطرفه می‌شود؟

0

رییس کمیسیون عمران شورای شهر تهران گفت: منتظر اعلام نتایج بررسی‌های معاونت ترافیک شهرداری هستیم.
به گزارش consbank به نقل از ایسنا ، رییس کمیسیون توسعه و عمران شورای شهر تهران با اشاره به جلسات مشترک با کارشناسان، اساتید دانشگاه و نمایندگان معاونت ترافیک شهرداری تهران، گفت: منتظر نتایج بررسی‌ گزینه‌های جدید در مورد BRT خیابان ولیعصر (عج) هستیم.
حمزه شکیب اظهار داشت: بر اساس پیشنهادی که معاونت ترافیک شهرداری دو ماه پیش به شورا ارائه داد، خط BRT خیابان ولی‌عصر (عج) همانند خط یک از وسط خیابان ولیعصر (عج) عبور می‌کند که در این صورت نیز با انجام اصلاحات هندسی این خیابان دوطرفه می‌شود. وی افزود: این پیشنهاد در کمیسیون عمران مطرح بررسی شد و برای بررسی بیشتر، این پیشنهاد مجددا به معاونت ترافیک ارجاع شد که شورا منتظر اعلام نتایج این بررسی‌هاست.
شکیب با بیان این که چنانچه این پیشنهاد مورد قبول شورای شهر واقع شود، با رفع موانع و اصلاحات هندسی خیابان ولیعصر (عج) به صورت دوطرفه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و بسیاری از مشکلات برطرف می‌شود، خاطر نشان کرد: بررسی‌های یک طرفه شدن خیابان ولیعصر (عج) از «پارک وی» تا میدان «تجریش» نیز هنوز کامل نشده است و قرار است معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران آخرین بررسی‌ها و نتایج خود را به شورای شهر تهران ارائه دهد.
رییس کمیسیون توسعه و عمران شورای شهر تهران اضافه کرد: تاکنون معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گزارش خود را از نتایج طرح یک طرفه کردن خیابان ولیعصر (عج) در مدت اجرای آن به شورای شهر تهران ارائه نکرده است.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.