نقش درون ها در صنعت ساختمانی

0
درون ها در صنعت ساختمانی

یکی از توسعه دهندگان درون ها(drones) در سانفرانسیسکو راه حل جدیدی را برای شرکت های ساخت و ساز ارائه داده است که به آنها امکان گرفتن عکس های هوایی و نقشه های سه بعدی را از محل پروژه فراهم می سازد.

DroneDeploy که یکی از بزرگترین شبکه های اطلاعاتی در کل دنیاست، راهکار استفاده از درون ها در صنعت ساختمانی را که با استفاده از گرفتن عکس های هوایی منجر به رشد صنایع ساخت و ساز می شود، Progress Photos نامیده است.

Mike Winn مدیر عامل DroneDeploy اعلام کرده است:”با استفاده از درون ها در صنعت ساختمانی، دریچه جدیدی به پروژه های ساخت و ساز باز شده و بسیاری از مشکلاتی که در زمینه بررسی و بازبینی پروژه وجود دارد حل خواهد شد. دورن ها از آغاز تا پایان پروژه را به صورت بصری به شما نشان خواهند داد. علاوه بر این، استفاده از درون ها موجب کاهش هزینه ها، مطلع ساختن سهام داران و رفع خطرات احتمالی و ایمنی بیشتر خواهد شد.”

با مشارکت شرکت Uplift Data که یکی از تامین کنندگان درون می باشد، شرکت های ساخت و ساز می توانند پرواز درون ها را بر فراز محل ساخت و ساز زمان بندی و برنامه ریزی کنند.

درون ها در صنعت ساختمانی

بسیاری از صنایع پیشرو، افزایش تاثیر درون ها در صنعت ساختمانی را پیش بینی کرده اند. به عنوان مثال، به گفته PwC تکنولوژی درون مدل کسب و کار را به طور کامل تغییر خواهد داد و با جمع آوری اطلاعات و تامین عکس های هوایی از پروژه، تحول عظیمی را در صنایع ساخت و ساز ایجاد خواهد کرد.

Balfour Beatty شرکت دیگری است که اعلام کرده است که درون ها در صنعت ساختمانی نقش مهمی در تحول دیجیتال بخش ساخت و ساز خواهند داشت.

به گفته ProDroneWorx، هفتاد درصد شرکت های ساخت و ساز، معماران و مهندسان برای استفاده از درون ها در صنعت ساختمانی در آینده ای نزدیک برنامه ریزی کرده اند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.