استفاده از درون ها در ساخت و ساز و ذخیره ۴٫۶۵ بیلیون دلار تا سال ۲۰۲۳

0
استفاده از درون ها در ساخت و ساز

طبق پیش بینی های جدید، تا سال ۲۰۲۳ تکنولوژی درون در شرکت های ساختمانی انگلستان هزینه ای حدود ۴٫۶۵ بیلیون دلار را کاهش داده و موجب ذخیره این مبلغ در این صنعت خواهد شد.

طبق مطالعه ای که (PwC (PricewaterhouseCoopers بر روی تاثیر درون ها روی اقتصاد انگلستان انجام داده است، آنها می توانند حدود ۲ درصد معادل ۵۵٫۸ بیلیون دلار به تولید ناخالص داخلی بیفزایند و بخش ساخت و ساز در میان صنایع موجود، بیشترین مزیت را از این افزایش بهره وری خواهد برد.

درون

به گفته PwC، درون ها بهره وری صنعت ساخت  و ساز انگلستان را حدود ۳٫۱ درصد افزایش داده و همچنین سرعت و دقت را به فرآیند ساخت و ساز می افزایند.آنها می توانند نقشه سایت را ۴۰۰ برابر روشهای معمولی سریعتر ترسیم نمایند، حجم وسیعی از اطلاعات را جمع آوری نموده و با یکپارچه سازی سیستم های اطلاعاتی ساخت و ساز، تصویر دقیق تری از مکان پروژه نشان دهند.

PwC اظهار می کند که استفاده از این تکنولوژی در طول چرخه عمر یک پروژه رکورد بی نظیری از همه فعالیت ها را نشان خواهد داد، کارایی برنامه ریزی را افزایش داده و بحث ها و مشاجرات در مورد وضعیت پروژه را حذف خواهند کرد.

درون

Elaine Whyte مسئول درون ها در PwC گفته است: “انگلستان این فرصت را دارد که در بهره برداری از این تکنولوژی پیشتاز باشد و هم اکنون زمان سرمایه گذاری در توسعه استفاده از این صنعت در فضای کسب و کار می باشد.

به منظور پی بردن و تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل درون ها، بایستی اعتماد به نفس جامعه را در پذیرش تکنولوژی بالا برد.”

تکنولوژی، رسانه و بخش مخابرات با قابلیت ذخیره ۶٫۳۸ بیلیون دلار تا سال ۲۰۲۳، بیشترین صرفه جویی و پس انداز را با استفاده از درون ها خواهند داشت.

PwC پیش بینی می کند که عملکرد درون ها در انگلستان تا سال ۲۰۲۳، ۶۲۸۰۰۰ نفر را استخدام خواهد کرد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.