دستور شهردار تهران برای آغاز عملیات احداث پروژه‌ میلاد

0

مدیرعامل اتحادیه ‌تعاونی‌های مسکن فرهنگیان استان تهران از شهرداری تهران خواست تا با حمایت و مساعدت ویژه‌، اجازه کلنگ‌زنی به پروژه مسکونی هزار واحدی "میلاد" را در ایام مبارک دهه‌ فجر بدهد.
به گزارش consbank به نقل از ایسنا، علی تدین مدیرعامل اتحادیه‌ تعاونی‌های مسکن فرهنگیان استان تهران گفت: اتحادیه در منطقه ۲۰ تهران یک پروژه هزار واحدی تحت عنوان میلاد را برای همکاران فرهنگی خود پیش‌بینی کرده است که با وجود تلاش‌های بسیاری که از قبل خرید ملک صورت دادیم و استعلام کتبی که از سوی شهرداری منطقه ۲۰ گرفته شد، پروژه بدون آغاز و بلاتکلیف باقی مانده است.
وی ادامه داد: هنگام اخذ استعلام کتبی، شهرداری منطقه ۲۰ مشکلی در مورد زمین یا کاربری مسکونی‌ آن ندید و اعلام کرد که پروژه در مرحله‌ صدور پروانه‌ ساختمانی است و ۳۰۰ درصد تراکم دارد.
تدین گفت: بر این اساس و با توجه به مدارک شهرداری منطقه ۲۰، زمین مذکور را خریدرای کردیم ولی با گذشت بیش از دو سال از ماجرا، شهرداری هیچ گونه همکاری با اتحادیه نداشته و حتی موجبات نارضایتی فرهنگیان و بروز برخی تنش‌ها و مشکلات در بدنه‌ آموزش و پرورش را فراهم کرده است.
او از شهردار تهران خواست تا با دستور ویژه‌، گره‌ پیش آمده در جریان پروژه را باز کند چرا که تمام مدارک اتحادیه برای خرید ملک، ‌با هدایت و راهنمایی شهرداری منطقه ۲۰ ارئه شده و بدون استعلام از شهرداری اقدامی صورت نگرفته است.
مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مسکن فرهنگیان استان تهران با بیان اینکه شهرداری موجب طولانی شدن کار پروژه شده و موانع و مشکلات بسیاری را ایجاد کرده است، افزود: انتظار ما این بود که با مساعدت شهرداری تهران، پروژه در ۲۲ بهمن ماه سال گذشته به کلنگ زنی برسد ولی ظاهرا امسال هم فرهنگیان به این آرزوی دیرینه دست نمی‌یابند.
تدین در پایان با اشاره به پروژه‌ ۴۰۰ واحدی دیگر اتحادیه مسکن فرهنگیان استان تهران در محدوده‌ منطقه ۱۸ از شهرداری تهران خواست تا با مساعدت و عنایت بیشتری نسبت به آغاز سریع‌تر عملیات احداث پروژه‌ میلاد اقدام کند.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.