دوربین امنیتی جدید ایوس بهار

0

دوربین امنیتی جدید ایوس بهار

استودیوی طراحی فیوزپروجکت (Fuseproject) که متعلق به شرکت ایوس بهار (Yves Behar) است، دوربین امنیتی جدیدی برای استفاده در داخل منزل طراحی کرده است. این دوربین جدید شکلی مکعبی دارد و برای اولین بار در نما یشگاه CES 2017 به جهان معرفی شد. در ساخت این دوربین، هایو (Hive) که یک شرکت بریتانیایی است هم با فیوزپروجکت همکاری کرده است. این دو شرکت قبلا هم در ساخت یک ترموستات متصل به اینترنت در سال ۲۰۱۵ همکاری کرده بودند.

این دوربین امنیتی خانگی به محض اینکه حرکت یا صدایی در داخل منزل حس کند، شروع به فیلمبرداری می‌کند. در ضمن یک هشدار برای اپلیکیشن نصب‌شده روی گوشی هوشمند صاحبخانه ارسال می‌کند. بدین‌ترتیب اگر صاحبخانه اطلاعی از ورود افراد به خانه نداشته باشد سریعا می‌تواند با پلیس تماس بگیرد.

در ضمن این نکته هم از طرف هایو اعلام شده که تنظیمات این دوربین را می‌توان تنها محدود به انسان‌ها کرد تا حرکت حیوانات خانگی در منزل ثبت نشده هشداری برای صاحبخانه ارسال نشود. با این دوربین می‌توان تا زاویه ۱۳۰درجه فیلمبرداری کرد و نیازی نیست حتما روی کنسول آلومینیومی‌اش قرار گیرد. کاربر می‌تواند نسبت به نیاز خود، دوربین را در هر حالتی که خواست در منزل نصب کند.

در بیانیه‌ای که توسط ایوس بهار منتشر شده آمده است: «لنز این دوربین امکان فیلمبرداری تا ۱۳۰درجه را فراهم کرده پایه آن قابل انعطاف و چرخش است.» هایو را می‌توان روی سطح نصب کرد یا به‌کمک پیچ به ابزارهای مختلف موجود در منزل چسباند یا در سقف و گوشه اتاق مکانی پنهانی برای آن تعبیه کرد.

روی دوربین از چراغ‌های LED استفاده شده تا سطح انرژی باتری مشخص شود و در زمان ضبط تصویر، یک چراغ کوچک روی دوربین روشن می‌شود. برای روشن یا خاموش‌کردن دوربین‌ هم از یک دکمه مجزا استفاده می‌شود. جنس بدنه دوربین از پلاستیک فشرده است. دوربین هایو در سه رنگ سفید، طلایی و سیاه وارد بازار می‌شود.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.