دوره گرد شاهرودی طراح سهمیه بندی بنزین؟!

0

یک پوستر فروش کنار خیابان شهرستان شاهرود در تماسی با کاظم جلالی نماینده شاهرود ادعای عجیب و غریبی را مطرح کرد.

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین، کاظم جلالی نماینده شاهرود و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس که همواره در جمع خبرنگاران در خصوص مسائل مهم هسته‌ای و همچنین اخبار کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مصاحبه می‌کند و خبرهای مهمی به خبرنگاران می‌دهد امروز با یک خبر حاشیه‌ای به جمع خبرنگاران آمد و خود نیز در تعجب این خبر حاشیه‌ای بود.

وی پس از خروج از صحن مجلس در جمع خبرنگاران با یک شهروند شاهرودی که دقایقی قبل با وی تماس تلفنی برقرار کرده بود ، تماس گرفت و در حالی که صدای آن شهروند از طریق آیفون تلفنش پخش می شد خطاب به جلالی مدعی شد که طرح یارانه های بنزین را اولین بار در کشور، وی مطرح کرده است.

این شهروند شاهرودی در مکالمه تلفنی با جلالی گفت:‌ از ابتدای دولت نهم برای صرفه جویی درآمدهای دولت طرح یارانه ها و سهمیه بندی بنزین را مطرح کردم و پیشنهاد خود را به نمایندگان و برخی مسئولین ارشد نظام در سفر به شهرستان شاهرود ارائه دادم.

این شهروند شاهرودی افزود: وقتی پیشنهادم مطرح شد بعدها در سریال شب های برره به این پیشنهاد پرداخته شد و بعد در دستور کار دولت قرار گرفت.

این فرد که خود را یک پوسترفروش کنار خیابان معرفی می کرد، افزود: من بیشتر از ۵ کلاس سواد ندارم و پیشنهاد من باعث شد بین ۱۵ تا ۱۶ میلیارد تومان برای کشور صرفه جویی شود، بنابراین مسئولین باید ۴ میلیارد تومان از این مبلغ را به من پرداخت کنند.

این پوستر فروش کنار خیابان در ادامه خطاب به جلالی تاکید کرد: تاکنون برای دریافت حق الزحمه خود خیلی صبر کرده و مسئولان باید هر چه سریعتر این مبلغ را به وی پرداخت کنند و گرنه انتقام خود را خواهد گرفت!

پس از پایان سخنان این فرد و قطع تلفن وی جلالی خطاب به خبرنگاران گفت:‌فرد مذکور تا بحال در این خصوص چندین بار با وی تماس گرفته و این تقاضا را مطرح کرده و حتی یکبار غلامرضا مصباحی مقدم نماینده تهران نیز این مکالمات را گوش کرده است.

جلالی در حالی که لبخند بر لب داشت و می خندید خطاب به خبرنگاران گفت: به نظر شما باید چه جوابی به این فرد بدهیم؟!
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.