دو عضو جدید در کارگروه حمایت از تولید

0

با موافقت هیئت وزیران، وزیر تعاون و معاون برنامه‌ریزی ونظارت‌راهبردی رئیس‌جمهور به عضویت کارگروه حمایت از تولید درآمدند.
به گزارش مهر، هیئت وزیران در راستای اهمیت تعاونی ها در اقتصاد کشور و به منظور توسعه آنها با مشارکت بخش تعاون در تصمیم گیری و مدیریت تولید و لزوم برنامه ریزی صحیح در راستای اعطای تسهیلات مناسب ، با عضویت وزیر تعاون و معاون برنامه‌ریزی ونظارت‌راهبردی رئیس‌جمهور در کارگروه حمایت از تولید موافقت کرد.
براساس این گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمد عباسی وزیر تعاون و ابراهیم عزیزی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور به ترکیب قبلی که شامل حمید بقایی معاون رئیس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ، اسفندیار رحیم مشایی مشاور و رییس دفتر رییس جمهور ،علی اکبر محرابیان وزیر صنایع و معادن، عبدالرضا شیخ الاسلامی وزیر کار و اموراجتماعی،مهدی غضنفری وزیر بازرگانی،احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی و محمود بهمنی رییس کل بانک مرکزی ایران بودند،‌ اضافه شدند .
کارگروه جدید حمایت از تولید به منظور بررسی و تصمیم گیری برای رفع موانع و مشکلات فراوری تولید، ایجاد انگیزه، امید و تحرک بیشتر برای فعالان عرصه های تولید کشور،رسیدگی به وضعیت واحدهای مشکل دار در بخش های مختلف ار قبیل کشاورزی،صنعتی و گردشگری و صنایع دستی و همچنین اتخاذ تصمیمات مناسب برای پیشگیری از تعطیلی واحدهای یاد شده با استفاده از تمامی ظرفیت قانونی در هیات وزیران تشکیل شده است.
تصمیمات و مصوبات اکثریت اعضا یا وزیران عضو کارگروه در حکم تصمیمات رییس جمهور و هیات وزیران بوده و با رعایت ماده ۱۹ آیین نامه داخلی هیات دولت قابل صدور است.

انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.