ایده هایی برای اتاق خواب دخترانه

0

اتاق خواب یک دختر، پناهگاه او از دنیای بیرون می باشد که در آن رشد می یابد. یک طرح یکپارچه، خلاقانه و کاربردی برای اتاق خواب دختران در نظر بگیرید. قفسه بندی انعطاف پذیر و در دسترس، وسایل دکوری رنگارنگ، یک یا دو عنصر قابل توجه می تواند فضای دلچسب و مناسبی را برای رشد دختر شما فراهم کند.

اتاق خواب دختران باید یک فضای انعطاف پذیر باشد تا نیازهای متغیر آنها را از دوران کودکی تا سال های نوجوانی برآورده سازد. باید مطمئن شوید که وسایلی مانند تخت، کمد و کشوها برای دوره ای نسبتاً طولانی، از کودکی تا نوجوانی، کاربردی باشند و نیازهای او را پاسخ گویند. رنگ، طرح، آثار هنری، نورپردازی و لوازم جانبی دلپذیر را به فضای اتاق خواب اضافه نمایید.

انتخاب یک تم متناسب با سلیقه کوکی و نوجوانی

اتاق خواب دختران

ممکن است رنگ صورتی بچه گانه برای او جذابیتی نداشته باشد، اما به این معنی نیست که آماده پذیرش رنگ خسته کننده بژ می باشد. می توانید با انتخاب وسایل چوبی در کنار رنگ های ملایم، دکوراسیونی بالغ و مناسب با سلیقه او طراحی کنید.

استفاده از برچسب های رنگی و جذاب

اتاق خواب دختران

برچسب های برجسته ای که به راحتی می توان آنها را از سطح موردنظر جدا کرد، برای ایجاد هماهنگی در طرح و رنگ دکوراسیون اتاق، گزینه مناسبی می باشند. آنها می توانند به عنوان بخش مورد علاقه او باشند که می تواند به راحتی آنها را تغییر دهد.

افزودن قفسه بندی به گونه ای هوشمندانه

اتاق خواب دختران

معمولاً دخترها، وسایل زیادی دارند که برای نگهداری آنها نیاز به فضای ذخیره سازی زیادی دارند. بنابراین، قفسه بندی از ارکان اصلی دکوراسیون اتاق خواب دختران می باشد. قفسه ها را در گوشه دنج اتاق در نظر بگیرید و برای آنها درهای کشویی بسازید تا آنچه را در آنها قرار داده اید، مخفی نگه دارند. قفسه های پشت تخت را به گونه ای در نظر بگیرید که کاربردی دومنظوره داشته باشند، هم به عنوان میز کناری تخت بوده و هم فضایی برای نگهداری کتاب ها و دیگر وسایل داشته باشند. می توانید تختی را انتخاب کنید که کشوهای زیادی را در زیر خود داشته باشد.

احساسات خود را برانگیزید.

اتاق خواب دختران

وسایل بازی که قوه تخیل کودکان را به کار می گیرد، بسیار مهم و کاربردی می باشند. برخی از وسایل بازی مانند آشپزخانه های کوچک و یا دیگر وسایل مانند مغازه های کوچک که به بچه ها این فرصت را می دهد که خود را در آن فضا تصور کنند، برای اتاق خواب دختران بسیار مناسب می باشند و بهتر است اینگونه وسایل را در دسترس آنها قرار دهید تا خودشان تصمیم بگیرند چه زمانی و چه مدتی از آنها استفاده کنند.

طبقه بندی فضای اتاق

اتاق خواب دختران

اگر فضا، یک مسئله برای شما محسوب می شود، یک تخت با کشوهای زیر آن گزینه مناسبی می باشد. همچنین می توان یک تختخواب دیگر در زیر تخت در نظر گرفت که به هنگام نیاز از آن استفاده کرد. اگر فضای اتاق بیش از اندازه کوچک می باشد، سعی کنید آینه ای را بالای میز قرار دهید تا فضا را بزرگتر جلوه دهد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.