چگونه یک اتاق نشیمن صورتی داشته باشیم

0
اتاق نشیمن صورتی

آیا فکر می کنید صورتی تنها برای دختران کم سن و سال مناسب می باشد؟ به این رنگ فکر کنید. زمان آن رسیده است که توجه بیشتری به رنگ صورتی داشته باشید. رنگ صورتی با طیف های متفاوت از صورتی ملایم تا صورتی پررنگ می تواند برای هر اتاقی مناسب باشد. در این مطلب، چندین ایده برای دکوراسیون اتاق نشیمن صورتی به شما ارائه خواهیم داد.

طبیعت را وارد فضای اتاق نشیمن کنید.

اتاق نشیمن صورتی

به دیوار اتاق، تن ملایمی از رنگ صورتی را بیفزایید. از طریق رنگ کردن دیوارها به رنگ رز صورتی، افزودن این رنگ به وسایل اتاق، کفپوش اتاق و یا فرش اتاق و ترکیب کردن این رنگ با رنگ های طبیعی و خنثی، می توانید جلوه متفاوت و زیبایی به اتاق نشیمن خود بدهید.

صورتی را به عنوان یک نقطه کانونی در نظر گیرید.

اتاق نشیمن صورتی

با ترکیبی از رزچینی و رنگ ملایم صورتی، طرح خاص و منحصر بفردی را به دکوراسیون اتاق نشیمن ببخشید. با رنگ کردن دیوارها به رنگ خاکستری روشن، فضا را رمانتیک تر بسازید. با کنار هم قرار دادن وسایلی به رنگ رز چینی و کفپوشی مانند تصویر بالا، جلوه ای کلاسیک به فضا ببخشید. همچنین استفاده از میزهای کوچک به سبک معاصر، وسایل تزئینی مسی و آینه، فضا را مدرن خواهد ساخت.

تعادل را در فضای نشیمن ایجاد کنید.

اتاق نشیمن صورتی

با دیوارهای صورتی کم رنگ، استفاده از سفید ملایم و همچنین رنگ های طبیعی، خنثی و گرم مانند رنگ های شن و ماسه ای، تعادل را برقرار سازید. صورتی ملایم رنگی سرد می باشد، بنابراین چوب طبیعی آن را گرم می سازد. می توانید با استفاده از بافت ها، لوازم جانبی بافت دار و سرامیک، حسی معاصر به فضا ببخشید.

با استفاده از صورتی پررنگ، بر زیبایی دکوراسیون بیفزایید.

اتاق نشیمن صورتی

دیوارها را به رنگ سفید-خاکستری در آورده و با قراردادن قفسه های متقارن به صورت مربعی، یک نقطه کانونی زیبا ایجاد کنید. طیف های متفاوتی از رنگ صورتی را در دیوار پشت قفسه ها داشته باشید. بین قفسه ها فضای کافی برای نصب تابلویی بزرگ در نظر بگیرید. چیزی را برای پیوند دادن همه عناصر دکوراسیون به هم انتخاب کنید. در تصویر بالا، نقاشی و وسایل تزئینی با مبلمان به گونه ای هماهنگ می باشند.

صورتی را با نارنجی پررنگ ترکیب کنید.

اتاق نشیمن صورتی

اگر نمی خواهید تنها از رنگ صورتی در دکوراسیون استفاده نمایید، می توانید صورتی پررنگ را با نارنجی ترکیب کنید. به این ترتیب، گرما را به گونه ای خیره کننده به دکوراسیون اتاق نشیمن بیاورید. مناطق گسترده ای را به رنگ صورتی پررنگ درآورده و چندین وسیله نارنجی را در فضای اتاق در نظر گرفته و تعادل را برقرار سازید، سپس با در نظر گرفتن برخی از وسایل به رنگ سفید، در حین داشتن یک اتاق نشیمن صورتی ، آرامش را به دکوراسیون بیفزایید.

از صورتی ملایم استفاده کنید.

اتاق نشیمن صورتی

اگر صورتی پررنگ فضا را برایتان سنگین می سازد، از صورتی ملایم استفاده کنید. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، هاله ای ملایم از رنگ صورتی در فضای نشیمن وجود دارد که فضا را بسیار آرامش بخش ساخته است.

از صورتی به عنوان پس زمینه چوب طبیعی استفاده کنید.

اتاق نشیمن صورتی

برای داشتن یک فضای دلباز و روشن، رنگ های خنثی و مات بهترین گزینه شما می باشند. صورتی ملایم را با ترکیبی از کرم و خاکستری مایل به قهوه ای به کار بگیرید. برای داشتن یک طرح ساده و دلپسند، مجموعه ای از قفسه ها و کشوها را در نظر بگیرید. هر قسمت را می توانید به رنگ متفاوتی در بیاورید تا از یکنواختی چوب بپرهیزید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.