دکوراسیون داخلی به رنگ سال ۲۰۱۹

0
رنگ سال 2019

اگر مایل هستید بدانید چه رنگی در سال ۲۰۱۹، به عنوان رنگ مورد نظر در زمینه طراحی داخلی خواهد بود، با ما باشید. در زمینه طراحی داخلی، هر فصلی از سال رنگی مخصوص به خود دارد. کمپانی رنگ PGG، اولین شرکتی بود که رنگ سال ۲۰۱۹ را اعلام کرد.  طبق گفته PGG، به عنوان تولیدکننده جهانی رنگ، رنگ سال ۲۰۱۹، طیفی از رنگ سبز خواهد بود که بسیار خوشرنگ، کلاسیک و لوکس می باشد و از طبیعت الهام گرفته شده است.

رنگ سال 2019

مدیر بازاریابی ارشد PGG می گوید:”رنگ سبز تیره خاطراتمان از طبیعت را به خانه آورده و احساس آرامشی که در طبیعت تجربه میکنیم را به ما باز می گرداند.”

همانطور که PGG اشاره کرده است، همه ما مایلیم به شکلی از رنگ سبز در خانه هایمان استفاده کنیم، به عنوان مثال استفاده از گیاهان در هر کجای خانه می تواند نشانه ای از این تمایل باشد. طبق گفته دکتر ماری گرگرسون، نماینده انجمن روانشناسی آمریکا،  رنگ های سرد مثل سبز باعث ایجاد آرامش در افراد می شوند.

رنگ سال 2019

البته طیف های متنوعی از رنگ سبز وجود دارد و همه با هم متفاوت هستند. طیف رنگ سبز ۲۰۱۹، دارای طیفی ملایم از رنگ آبی می باشد که سبب شده به حالت مدرن نزدیک تر شود.همچنین این رنگ سبز در کنار بسیاری از رنگ ها مانند صورتی و یا آبی اشباع شده، بسیار زیبا به نظر می رسد.

PGG پیشنهاد می کند دیوارهایتان را با این طیف رنگی سبز بپوشانید، اما اگر این تغییر شما را دچار استرس می کند، بهتر است ابتدا این رنگ را بر روی میز ناهارخوری یا بخش های جزئی تری از خانه تان امتحان کنید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.