دیوارهایی که با یک دکمه جابجا می‌شوند

0

دیوارهایی که با یک دکمه جابجا می‌شوندامروزه در صنعت سازه و طراحی داخلی با کمک دیوارهای قابل‌حرکت افقی نو پیش روی کاربران گشوده‌ شده است.  اکنون که قیمت‌ها در بازار املاک روزبه‌روز افزایش پیدا می‌کند، فضای کاری منعطف کم‌کم به یک فاکتور مهم در حوزه طراحی داخلی بدل می‌شود. چنین امکانات جدیدی هم فضای بیشتری در اختیار کاربر قرار می‌دهد، هم به او اجازه می‌دهد گردش مالی‌اش را افزایش دهد.

 

دیوارهایی که با یک دکمه جابجا می‌شوندمعمولا برای ایجاد فضای منعطف در یک محیط کاری از دیوارهای قابل‌حرکت و پارتیشن‌ها استفاده می‌شود. چندسالی است که تولید و کاربرد دیوارهای قابل‌حرکت افزایش پیدا کرده و تولیدکنندگان زیادی در این حوزه فعالیت می‌کنند. حالا دیگر طیف گسترده‌ای از این نوع دیوارها در بازار ارائه می‌شود؛ دیوارهای استاندارد، دیوارهایی با عایق صوتی و انواع دیوارهای شیشه‌ای. کاربران می‌خواهند هر زمان که نیاز شد محل کار خود را به بخش‌هایی جدید تقسیم کنند و این روند سریع و آسان انجام شود. معمولا در این مرحله باید به‌صورت دستی موقعیت دیوارها را تغییر داد. اما همیشه راه بهتری هست!

دیوارهایی که با یک دکمه جابجا می‌شوندحالا دیگر مدت‌هاست که نه شیشه پنجره خودرو را دستی پایین می‌دهیم، نه درب گاراژ را با دست باز می‌کنیم. پس چرا این دیوارهای قابل‌حرکت را با دست جابجا کنیم؟ کم‌کم تمام محصولات پیرامون ما اتوماتیک می‌شود. در همین راستا، شرکت مدرن‌فولد (Modernfold) سیستم جدید خود به نام سیستم اتوماتیک کامفورت‌درایو (ComfortDrive) را در حوزه راه‌حل‌های فضاسازی در محیط داخلی سازه ارائه کرده ‌است.

با این سیستم کاربر تنها با فشار دادن یک دکمه مطمئن است که دیوارها و پارتیشن‌ها به ‌سرعت و به‌ آسانی به همان ترتیبی که می‌خواهد تغییر موقعیت خواهند داد. هیچ نیازی به تمرین نیست و هیچ اشتباهی رخ نخواهد داد. با کامفورت‌درایو شما به‌جای جابجاکردن پرزحمت دیوارهای قابل‌حرکت، به کارهای مهم‌ترتان می‌رسید و سیستم هربار همان‌گونه عمل می‌کند که برنامه‌ریزی شده‌ است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.