۱۰ ایده خلاقانه برای دیوارهای اتاق ناهارخوری

0

دیوارهای اتاق ناهارخوری یکی از بخش های خانه می باشد که به ما این فرصت را می دهد که خلاقیت خود را با ایجاد طرح های غیرمنتظره به نمایش بگذاریم. حتی کوچکترین اتاق ناهارخوری می تواند کاغذدیواری طرح دار و دیوارهایی به نگ تیره داشته باشد. اتاق ناهارخوری مکانی است که با خانواده و مهمانان ببه اشتراک گذاشته می شود، اما اغلب اوقات خالی می باشد. بنابراین با توجه به این که از این فضا، ۲۴ ساعت شبانه روز استفاده نمی شود، می توانید خلاقیت بیشتری در رنگ و دکوراسیون آن داشته باشید. بهتر است ایده هایی را برای طراحی این اتاق در نظر بگیرید که تمایل بیشتری برای گذراندن زمان بیشتری در آن داشته باشید.

با استفاده از چوب، گرمای بیشتری به اتاق ناهارخوری ببخشید.

اتاق ناهارخوری

گرم کردن یک فضای ناهارخوری باز و شخصیت بخشیدن به یک فضای ساده، چالش برانگیز می باشد. استفاده از تکه های چوبی که امروزه بسیار باب شده است، می تواند به فضای باز اتاق ناهارخوری، مرکزیت ببخشد. یک دیوار چوبی، به دیوار اتاق ناهارخوری ساده، جذابیت بیشتری خواهد بخشید.

کاغذدیواری های براق، زرق و برق بیشتری به اتاق ناهارخوری خواهند افزود.

اتاق ناهارخوری

اگر تمایل دارید اتاق ناهار خوری را خنثی نگه دارید، بافت و طرح راز جذاب نگهداشتن آن می باشد. کاغذدیواری های چاپی براق و طرح های گرافیکی، نور را به فضای اتاق می آورند و روشنایی اتاق را دوچندان می سازند. در صورتی که تم رنگی ساده ای برای کل اتاق در نظر بگیرید، استفاده از عناصر براق، جذابیت بیشتری به فضا خواهند بخشید.

برجسته سازی جزئیات معماری با رنگ

اتاق ناهارخوری

اتاق ناهار خوری ساخته شده، به شما این امکان را می دهد که بتوانید رنگ های زیبایی را بدون نقاشی دیوارها، به فضا بیفزایید. می توانید با افزودن رنگ به کابینت ها یا قفسه کتاب، جلوه بهتری به فضا ببخشید و یا حتی با افزودن آثار هنری و یا درنظرگرفتن رومیزی رنگی، این کار را انجام دهید.

با پرده ها، به دیوار اتاق ناهارخوری رنگ بیفزایید.

اتاق ناهارخوری

همیشه این امکان وجود ندارد که بتوانیم دیوارهای اتاق ناهارخوری را رنگ آمیزی کنیم. ممکن است شما مستأجر باشید و یا اینکه فرصت پروژه رنگ آمیزی را نداشته باشید، پرده های رنگی می تواند تم رنگی دلخواهتان را به فضای اتاق بیفزاید. پرده ها با طرح های رنگارنگ و طرح های گوناگون، رنگ را به دکور اتاق شما می افزایند. بهترین پیشنهاد این می باشد که در این زمینه سخاوتمند باشید و کل یک دیوار را با پرده بپوشانید. اگر می خواهید پرده های اتاق ناهارخوری به عنوان نقطه کانونی اتاق باشند، پرده ها را عریض تر از پنجره ها در نظر بگیرید، به گونه ای که کل فضای دیوار را بپوشاند.

با طرح راه راه، شور و نشاط را به اتاق ناهارخوری بیاورید.

اتاق ناهارخوری

نوارهای افقی پررنگ می توانند فضای کوچک اتاق ناهارخوری را بزرگتر سازند. اگر اتاق ناهارخوری شما کوچک می باشد، می توانید از راه راه های ساده در چند رنگ استفاده کنید. آثار هنری در یک اتاق ناهار خوری با طرح راه راه ساده و بزرگ، بهتر به نظر می رسد، در مقایسه با زمانی که راه راه ها باریک و شلوغ باشند.

برای اصلاح یک اتاق ناهارخوری کسل کننده، رنگ ها و الگوها را با هم ترکیب کنید.

اتاق ناهارخوری

هنگام طراحی دکوراسیون اتاق ناهارخوری، از ترکیب کردن رنگ ها و الگوها نهراسید، چرا که گزینه های خلاقانه زیادی پیش روی شماست. اگر می خواهید الگوها  را مخلوط کنید (مثلاً ترکیبی از راه راه ها و گل های رنگی)، اما نمی خواهید فضا را شلوغ سازید، از یک تم رنگی تک رنگ استفاده کنید. می توانید از طیف های رنگی گوناگون همان رنگ از تیره تا روشن استفاده نمایید.

تصویر یک منظره واقعی، فضای کوچک اتاق ناهارخوری را بازتر می کند.

اتاق ناهارخوری

یک تصویر دیواری بزرگ از یک منظره واقعی، می تواند حس آرامش بخشی را هنگام صرف غذا ایجاد کند.

از رنگ های تند بر روی دیوارهای اتاق غذاخوری نهراسید.

اتاق ناهارخوری

اتاق ناهارخوری فضای مناسبی برای استفاده از یک رنگ تند و پرجلوه می باشد. اگر آمادگی رنگ آمیزی همه دیوارها را با رنگی پررنگ نداریدف می توانید با جزئیات موجود در آن فضا، این کار را انجام دهید. دسته های صندلی، روکوبی ها و یا گچبری های دیوار، گزینه های مناسبی برای افزودن رنگ به اتاق ناهارخوری می باشند. مانند تصویر بالا، اگر دیوار به دو بخش متفاوت تقسیم شده باشد، می توانید در یکی از قسمت ها از رنگ مورد نظر استفاده کنید.

افزودن طرح و رنگ به سقف اتاق ناهارخوری

اتاق ناهارخوری

ما می دانیم که اتاق ناهارخوری دارای ۴ دیوار می باشد، اما آیا می دانستید دیوار پنجمی نیز وجود دارد که می توانید آن را تزئین نمایید؟ سقف اتاق ناهارخوری، بخش مهمی از دکوراسیون شما می باشد. لوستر، اغلب یک نقطه کانونی برای فضای ناهارخوری محسوب می شود که می تواند نگاه ها را به خود جلب کند. شما می توانید این دیوار اضافی را با افزودن رنگ، چوب و یا حتی کاغذدیواری، طراحی نمایید. سقف، بوم خالی شماست.

استفاده از کاغذدیواری و رنگ پررنگ به صورت همزمان

اتاق ناهارخوری

شما می توانید یک اتاق ناهارخوری خیره کننده با افزودن طرح ورنگ داشته باشید. یکی از ساده ترین راهها، استفاده از کاغذدیواری با طرح گرافیکی می باشد. الگوهای سفید، سیاه و خاکستری، این امکان را به شما می دهند که بتوانید از یک رنگ تند در کنار آنها استفاده کنید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.