چگونه یک دیوار آجری در دکوراسیون داخلی داشته باشیم

0

دیوار دکوری یکی از موضوعاتی است که امروزه در دکوراسیون داخلی خانه ها مورد توجه قرار گرفته است و بسته به سلیقه طراح یا صاحب خانه، طراحی می شود. دیوار آجری در دکوراسیون داخلی یکی از نمونه های دیوار دکوری است که بر جذابیت دکوراسیون داخلی خواهد افزود.

ایده آوردن دیوار آجری بیرونی به فضای داخلی خانه، کلاسیک می باشد. از آنجا که دیوار آجری بافت خشنی را نشان می دهد، می تواند گزینه مناسبی برای خانه های با سبک روستیک باشد.

ممکن است در انتخاب رنگ آجر و سبک های طراحی دیوار آجری دچار سردرگمی شوید، در این مطلب، چندین ایده داشتن یک دیوار آجری در دکوراسیون داخلی را به شما ارائه خواهیم داد.

دیوار آجری سفید برای سبک داخلی مینیمالیسم

می توان با سفید کردن دیوارهای آجری سنتی، جلوه ای خاص به فضای دکوراسیون بخشید. دیوارهای آجری تمام سفید، بافت روستیک خشنی را ایجاد می کنند و نمای تازه و تمیزی را در خانه به ارمغان می آورند و مفهوم طراحی مینیمالیسم را القا می کنند.

می توانید تابلوهای هنری فوق العاده و یا عکس های زیادی را بر دیوار آجری نصب کنید.

دیوار آجری در دکوراسیون داخلی

دیوار آجری قدیمی

افزودن لایه های اندکی از رنگ سفید بر روی دیوار آجری سنتی، نمای کلاسیک قدیمی خوشایندی را ایجاد می کند. دیوارهای آجری با لایه ای از رنگ سفید، روش جذابی برای روشن کردن اتاق هستند و ویژگی های سبک روستیک را در فضای اتاق حفظ می کنند. می توانید از وسایل دکوری مانند چراغ های زمینی و حتی تابلوهای گوناگون بر روی دیوار استفاده کنید.

دیوار آجری در دکوراسیون داخلی

آجر سنتی برای سبک داخلی روستیک

اگر مایلید طبیعت را به خانه تان بیاورید، چه چیزی بهتر از آجر سنتی می باشد! از آنجایی که طراحی روستیک از طبیعت گرفته شده است، استفاده از عناصر خام بسیار رایج می باشد.

به کار بردن آجرهای قرمز و یا قرمز قهوه ای در کنار گیاهان، گرما و طراوات را به فضای خانه می آورد و ایده مناسبی برای آشپزخانه و بالکن می باشد.

دیوار آجری در دکوراسیون داخلی

دیوار آجری زرد مایل به قهوه ای و یا قهوه ای مایل به زرد برای سبک داخلی مدرن

آجرهایی که به رنگ قهوه ای مایل به زرد و یا زرد مایل به قهوه ای هستند، برای ایجاد یک منظره طبیعی، مورد استفاده قرار می گیرند. چرا که این دو رنگ، رنگ هایی هستند که بسیار طبیعی می باشند.

دیوار آجری در دکوراسیون داخلی

این رنگ ها در کنار مبلمان چرم، صندلی های مدرن، آثار هنری دیواری، فرش ها و کوسن های به رنگ تیره، جلوه ای مدرن به فضا می بخشند. می توانید این سبک را در اتاق نشیمن خود به کار گیرید و آن را به روزتر سازید.

دیوار آجری تیره

آجرهای قهوه ای تیره یکی از تیره ترین رنگ های پالت رنگی خنثی می باشند که در کنار رنگ های زیادی جلوه خوبی می سازند، به ویژه در کنار رنگ های روشن و یا رنگ های متضاد.

دیوار آجری تیره متناسب با سبک طراحی داخلی انتقالی می باشد و اساساً ترکیبی از طراحی سنتی و مدرن است که تعادلی از آرامش و جذابیت را در عین شیک و منحصر بفرد بودن در فضا برقرار می سازند.

دیوار آجری در دکوراسیون داخلی

دیوارهای آجری قهوه ای تیره در کنار وسایل روشنایی مدرن و یا تم چوبی سنتی، دکوراسیون داخلی زیبایی را خلق خواهند کرد.

دیوارهای خاکستری ذغالی و یا سیاه مات مناسب سبک داخلی صنعتی 

خاکستری، نوعی سفید است! خانه ای که به سبک صنعتی طراحی شده است، شامل رنگ هایی مانند سیاه مات، خاکستری دودی، چوب، فلز و سفید دودی می باشد. رنگ خاکستری و طیف های گوناگون آن، به عنوان رنگ های جدید خنثی می باشند و دیوار آجری خاکستری، بهترین گزینه برای مفهوم طراحی صنعتی می باشد.

دیوار آجری خاکستری در کنار وسایل فلزی مانند دستگیره ها و یا وسایل روشنایی و یا نرده پله ها، بر جذابیت فضا می افزاید.

دیوار آجری در دکوراسیون داخلی

مهم نیست که چه سبک طراحی را انتخاب می کنید، برای داشتن یک دیوار آجری باید یکپارچگی را حفظ کرده و یک رنگ خاص و تک رنگ دیوار آجری را در دکوراسیون داخلی خانه خود داشته باشید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.