رکورد جدید مصرف گاز در کشور شکسته شد

0

مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد: مصرف گاز دیروز به ۵۳۰ میلیون متر مکعب در روز رسید که این رقم رکورد جدیدی در مصرف گاز طبیعی در سال جاری در کشور محسوب می‌شود .
به گزارش خبرگزاری consbank ، اوجی گفت : به رغم مصرف قابل توجه گاز در کشور و با توجه برودت هوا با تمهیدات پیش‌بینی شده و اقدامات صورت گرفته در بخشهای مختلف تولید، پالایش، انتقال و توزیع در تأمین گاز مورد مصرف هموطنان گرامی و همینطور صنایع هیچگونه محدودیتی نداریم .
مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در ارتباط با گاز تحویلی به نیروگاهها گفت: در سال جاری به نیروگاههای کشور بیش از دو برابر برنامه گاز تحویل شده است که در این رابطه نیروگاهها با توجه به نیاز به سوخت دوم با سوخت گاز طبیعی به فعالیت مشغول هستند . اوجی میزان صادرات گاز را به کشور ترکیه در روز به میزان ۲۵ میلیون متر مکعب عنوان کرد و گفت : تعهدات لازم در مورد صادرات گاز به صورت کامل انجام شده و با توجه به سردی هوا هیچگونه افت فشار گاز در هیچ یک از نقاط مختلف کشور وجود ندارد. وی در خاتمه اظهار امیدواری کرد : اعمال مدیریت مصرف در بخش خانگی و همت مردم در مصرف بهینه گاز ، تأمین گاز کلیه بخشهای مصرف طی ۴۰ روز باقیمانده تا پایان سالجاری دچار وقفه نگردد.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.