رنگ قابل انعطاف

0

رنگ قابل انعطافجایزه طراحی برتر سال ۲۰۱۷ ژاپن به رنگی رسید که به‌راحتی قابل انعطاف است. این رنگ که به‌تازگی در توکیوی ژاپن به دنیا معرفی شده، به‌سرعت مشهور شد و به یکی از جالب‌ترین محصولات جدید جهان تبدیل شده است. این رنگ که بیلی (belay) نام دارد در بازار با عنوان پوشش زیبایی عرضه می‌شود و رنگ قابل انعطافی است که برای جلوگیری از خراش یا لکه روی سطوح مختلف استفاده می‌شود. ژاپنی‌ها به مهمان‌نوازی شهره هستند و این رنگ به‌خوبی نیاز به ایجاد فضای راحت را تأمین می‌کند.

بیلی؛ بی‌بو، شفاف و قابل انعطاف است و ویژگی‌هایی دارد که در هیچ‌کدام از رنگ‌های موجود در بازار دیده نمی‌شود. از بیلی همچنین روی سطوح مختلف چوب، رزین، کاشی و سنگ به‌راحتی استفاده می‌شود. این رنگ در دو نوع براق و معمولی عرضه می‌شود. بدین‌ترتیب کاربران می‌توانند با توجه به سطحی که می‌خواهند از بیلی روی آن استفاده کنند، گزینه دلخواه‌شان را انتخاب کنند. بیلی از این قابلیت برخوردار است که با کشیده شدن روی سطح اسباب منزل مانع از آسیب‌دیدگی آن شود و همیشه مثل روز اول، سالم و زیبا به‌نظر برسد.

رنگ قابل انعطافاین رنگ برای اولین بار در نمایشگاه وسایل زندگی آی‌اف‌اف‌تی (IFFT) عرضه شد که خواهرخوانده نمایشگاه امبینت (ambiente) در فرانکفورت است. پیر چارپین (Pierre Charpin) هنرمند مشهور فرانسوی برای اولین بار از این رنگ در نمایشگاه شخصی‌اش در مورد هنر ژاپن استفاده کرد. این هنرمند از طیف‌های رنگی مختلف بیلی در پنجره‌های گالری و آثار هنری‌اش بهره برد. تنها کاربرد بیلی روی سطوح صاف و بزرگ نیست؛ روی سطوح کوچک و ناهموار نیز از این رنگ قابل انعطاف استفاده می‌شود. بیلی به‌خوبی تمام سطوح را پوشش داده در درز و شکاف اسباب مختلف منزل قرار می‌گیرد. شرکت صنایع شیمیایی شستشو که یکی از تولیدکنندگان پیشرو در عرصه رنگ‌های برپایه آب برای محصولات چوبی است، بیلی را تولید کرده است.

 

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.