پیشنهاداتی برای دکوراسیون دفتر کار به منظور افزایش بهره وری

0
دکوراسیون دفتر کار

این روزها همه یک دفتر کار در خانه خود دارند و بایستی تلاش کنند تا این فضا را تا جایی که ممکن است موثرتر و کارآمدتر بسازند و از مزایای آن بهره مند شوند. دکوراسیون دفتر کار می تواند بر میزان بهره وری و اثربخشی کارها اثرگذار باشد.

نگهداری وسایل در سبد

دکوراسیون دفتر کار

بهترین و ساده ترین راه برای سازماندهی هر چیزی در دفتر کارتان، این می باشد که از سبد ها یا جعبه ها استفاده کنید. همه وسایل را دسته بندی کرده و به جای اینکه آنها را روی میز قرار دهید، در سبد و جعبه بچینید.به این صورت نظم را به دکوراسیون دفتر کار خود خواهید آورد.

گرما را با یک فرش به فضای دفتر کار بیفزایید.

دکوراسیون دفتر کار

اینکه شما بخواهید دفتر کارتان حرفه ای به نظر برسد، موضوعی قابل درک است، اما در نظر داشته باشید که باید راحت و جذاب نیز باشد. می توانید با انتخاب یک فرش با طرحی زیبا، جذابیت و راحتی را به دفتر کارتان بیفزایید.

استفاده از پرده در دکوراسیون اتاق

دکوراسیون دفتر کار

نور طبیعی در دفتر کار خانگی شما موضوعی بسیار مهم است، اگر شما اغلب اوقات پنجره ها را باز می گذارید، می توانید از پرده استفاده کرده تا احساس خوشایندتری در فضا ایجاد کنید. پرده ها همچنین می توانند منبعی از رنگ در فضای اتاق باشند.

انتخاب یک رنگ روشن و تند برای میز کارتان

دکوراسیون دفتر کار

اغلب میزهای کار معمولاً سفید، سیاه یا به رنگ های خنثی هستند. اگر می خواهید حال و هوای دفتر کار را تغییر دهید، می توانید میز کارتان را به رنگ های قرمز، آبی یا سبز درآورید. از این طریق تا اندازه ای به دکوراسیون دفتر کار خود روح خواهید بخشید.

فایل هایتان را سازماندهی کنید.

دکوراسیون دفتر کار

بسیار مهم است که دفتر کار شما مرتب و تمیز به نظر برسد، به ویژه هنگامی که میز شما پر از کاغذهای مختلف می باشد، همه آنها را سازماندهی کنید و مرتب سازید.

اجازه دهید هوای بیرون وارد دفتر کار شما بشود.

دکوراسیون دفتر کار

اگر احساس کنید در یک ااق تاریک به دام افتاده اید، بهره وری شما پایین خواهد آمد. با استفاده از پنجره های بزرگ و یا دیوارهای شیشه ای از هوا و فضای بیرون لذت ببرید.

دیوارها را به رنگ های روشن و زنده درآورید.

دکوراسیون دفتر کار

با وجود اینکه دفتر کار جایی نیست که نیاز باشد بیش از حد راحت و دنج به نظر برسد، اما باید از فضای این اتاق انرژی بگیرید. بنابراین باید دیوارها را به رنگ روشن درآورید. همچنین می توانید رنگ های روشن را در جاهای مختلف اتاق به کار ببرید.

یک اتاق سفید همواره تمیز به نظر می رسد.

دکوراسیون دفتر کار

اتاقی که دیوارهای سفید و یا وسایل سفید دارد، تمیزتر به نظر رسیده و حال و هوای تازه تری دارد، حتی اگر اینگونه نباشد. از این استراتژی برای دفتر کار خانه تان استفاده کنید.

از وسایل روشنایی جالب و جذاب استفاده کنید.

دکوراسیون دفتر کار

هر اتاقی نیاز به یک نقطه کانونی دارد. در دفتر کار خانگی شما این نقطه کانونی می تواند وسایل روشنایی اتاق باشد. می توانید از یک لوستر جالب استفاده کنید، اما آن را بیش از حد خیره کننده و پرزرق و برق نسازید.

وسایل را در دسترس قرار دهید.

دکوراسیون دفتر کار

قفسه های باز برای سازماندهی و مرتب کردن تجهیزات اداری عالی هستند. همه چیز در دسترس شماست و نیازی نیست که کشوها را باز کنید و زمان زیادی را صرف جستجو برای چیزی که لازم دارید بکنید. همه وسایل درست در مقابل شما قرار دارد.

از دیوارها استفاده کنید.

دکوراسیون دفتر کار

از دیوارهای دفتر کار خود بیشترین استفاده را بکنید. از آنها برای چسباندن و نصب موارد شخصی مانند عکس ها، برنامه ها و غیره استفاده کنید. این شیوه از به هم ریختگی میز کار شما پیشگیری می کند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.