طراحی زمین بازی سیاره سرخ در شانگهای

0
زمین بازی سیاره سرخ

 

طراحی سیاره سرخ در شانگهای که یک زمین بازی می باشد، توسط ۱۰۰ طراح انجام شده است. این زمین بازی در یکی از بزرگترین مرکز خریدهای شانگهای قرار دارد که به عنوان یک منطقه بازی برای کودکان و بزرگسالان می باشد. این زمین بازی که سیاره سرخ نام گرفته، منجر به توسعه تعاملات و تجربه یک خرید جذاب تر برای مشتریان خواهد شد.

سیاره سرخ

به کار بردن رنگ قرمز چشمگیر باعث ایجاد جذابیت فوق العاده ای در مکان عمومی می شود. با استفاده از رنگ سفید در زمینه قرمز و استفاده از شکل های حباب مانندی که بچه ها بتوانند بالا بروند، سرسره بازی کنند و همچنین یک زمین بازی بسکتبال که زمین آن به صورت حباب طراحی شده و وجود مسیرهای پیچ و خم دار برای مسابقه، کودکان و بزرگسالان می توانند لحظات شیرین و سرگرم کننده ای را تجربه کنند.

سیاره سرخ

زمین بازی سیاره سرخ

نیمکت هایی در کنار زمین در نظر گرفته شده تا والدین بتوانند به راحتی کودکانشان را ببینند و کودکان این فرصت را داشته باشند تا انرژی خود را تخلیه کنند. حتی در برخی از قسمت ها فضا برای یک بازی خانوادگی فراهم شده است.

سیاره سرخ نه تنها فرصت تجربه لحظات بانشاطی را برای بچه ها فراهم می کند، بلکه همچنین باعث تقویت قوه تخیل آنها نیز می شود.

زمین بازی سیاره سرخ

تیم ۱۰۰ معمار می گویند:”پیشنهاد ما برگرفته از یک رویکرد فراواقعی بود، به منظور شکستن قوانین متعارف ادراکی که برگرفته از واقعیت می باشد، به منظور تقویت قوه تخیل و خلاقیت کودکان در حالی که غوطه ور در یک دنیای رنگی هستند.”

زمین بازی سیاره سرخ

۱۰۰ معمار بر روی طراحی و نصب این پروژه در یک فضای عمومی تمرکز دارند تا فضای تعاملاتی بین افراد را گسترش دهند. طراحی این پروژه به گونه ای است که توجه عابران را به خود جلب کرده و حال و هوای بانشاط تری به شهر بخشیده و حس شادی را در افراد برانگیخته خواهد کرد.

 

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.