پروژه ساخت آسمانخراش الماس لندن به ارتفاع ۲۴۸٫۲ متر

0
آسمانخراش الماس لندن

طراحانی به نام Owings، Skidmore و Merrill آسمانخراش الماس لندن را در ۵۶ طبقه طراحی کرده اند که طبقات بالایی آن شامل گالری هایی است که بازدید آن برای عموم آزاد می باشد.

آسمانخراش الماس لندن به صورت مخروطی شکل و به ارتفاع ۲۴۸٫۲ متر می باشد. تصویر جدیدی که توسط سرمایه گذاران این طرح منتشر شده است، یک برج شیشه ای گوه مانند می باشد که نمای بیرونی آن طرحی الماس مانند و زاویه دار دارد.

دسترسی عموم برای بازدید از گالری ها محدود به دو طبقه بالایی ساختمان می باشد. طبقه ۵۵ام یک چشم انداز ۳۶۰ درجه به اطراف لندن دارد. مساحتی بیشتر از ۹۰۰ هزار مترمربع اختصاص به فضای اداری دارد و مغازه ها و فضاهای عمومی در طبقه پایینی ساختمان قرار دارند.

آسمانخراش الماس لندن

طرح های مربوط به این پروژه توسط کمیته حمل و نقل و برنامه ریزی شهر لندن تصویب شده است و منتظر تأیید نهایی صادق خان شهردار لندن و مجمع عمومی لندن می باشد.

Kent Jackson، شریک طراحی این پروژه می گوید: “شهر لندن یک ترکیب منحصر بفرد از دارایی های به یادگار مانده با برخی از ساختمان های محصول قرن ۲۱ام می باشد که بین المللی شناخته شده اند.”

طبق ارزیابی های انجام شده، ساخت این برج ۴ سال طول خواهد کشید. به احتمال زیاد قبل از ۲۰۲۷ ساخت این آسمانخراش به اتمام خواهد رسید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.