ساخت هتل فرودگاه امام(ره)

0

مجری طرح توسعه فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی(ره) با بیان اینکه زمین ساخت هتل در این فرودگاه به شرکت سرمایه‌گذار تحویل داده شده است، اعلام کرد: طراحی‌ها تحت لیسانس و برند یک هتل اروپایی انجام شده و سرمایه‌گذار در حال تجهیز کارگاه است که ساخت این هتل ۳۰۰ اتاقه تا سه ماه آینده آغاز می‌شود.
به گزارش ایسنا، غلامرضا شیرازیان، مشاور وزیر راه‌و‌ترابری اظهار کرد: پروژه هتل‌ چهار ستاره در فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی‌(ره)، به مبلغ حدود ۳۵میلیارد تومان در فاز اول توسط یک مجتمع سرمایه‌گذاری غیردولتی و وابسته به یکی، ‌دو بانک و شرکت سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و جهانگردی احداث می‌شود.
وی با بیان اینکه هنوز مراحل ساخت این هتل آغاز نشده است، افزود: در حال حاضر زمین موردنظر تحویل داده شده و طراحی‌ها نیز تحت لیسانس و برند یک هتل اروپایی انجام شده و سرمایه‌گذار در حال تجهیز کارگاه است.
ساخت این هتل ۳۰۰ اتاقه نیز تا سه ماه آینده آغاز می‌شود. مشاور وزیر راه‌و‌ترابری، اعتبار ساخت این هتل را که توسط بخش‌خصوصی تامین می‌شود، حدود ۳۵ میلیارد تومان عنوان کرد.
به گفته شیرازیان طبق طرح توسعه در فاز دوم کنار این هتل، یک هتل سه ستاره با ۲۰۰ اتاق ساخته خواهد شد. به گفته وی، در مجموع حدود ۶۰ میلیارد تومان برای ساخت دو هتل توسط بخش‌خصوصی هزینه می‌شود.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.