ساخت وسازجدید در دانشگاههای علوم پزشکی ممنوع!

0

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با توجه به وضعیت منابع موجود این وزارتخانه تاکید کرد: در دانشگاههای علوم پزشکی هیچ پروژه جدید عمرانی آغاز نشود مگر اینکه در سفرهای استانی دولت تصویب شده باشد.
به گزارش مهر، دکتر رحمت الله حافظی در شصت و دومین اجلاس روسای دانشگاههای علوم پزشکی کشور ضمن تشریح نحوه توزیع اعتبارات این وزارت در سال ۸۹ گفت: محور اصلی پیگیری همه فعالیتها در وزارتخانه ، برنامه ریزی عملیاتی است.
وی اظهارداشت: برنامه­ریزی عملیاتی طی دو سال گذشته در ستاد این وزارتخانه جایگاه خود را پیدا کرده است و در حال حاضر نیز محور اصلی پیگیری کارها و فعالیتها است.
وی با اشاره به ضرورت حسابداری نقدی و ایجاد اداره درآمدها در سطح دانشگاهها برای پیگیری و مدیریت درآمدها گفت: با توجه به وضعیت منابع موجود، تأکید می کنیم در دانشگاههای علوم پزشکی هیچ پروژه جدید عمرانی آغاز نشود مگر اینکه با توجه به اولویتها در سفرهای استانی، توسط دولت تصویب شده باشد.
حافظی ادامه داد: همچنین خارج از مصوبات هیچگونه انحرافی در توسعه پروژه ها صورت نگیرد و آغاز و اجرای پروژه های استانی دانشگاهها با تائید دفتر منابع فیزیکی وزارتخانه باشد.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.