پیشنهاداتی برای ساخت یک گالری دیواری

0
ساخت گالری دیواری

 

اگر ساخت گالری دیواری به خوبی انجام شود، می تواند بسیار چشم نواز باشد و اگر به خوبی انجام نشود، ممکن است سبب آشفتگی در فضا شود. شما چگونه دیوار خانه خود را متفاوت می سازید و مطمئن خواهید بود که نتیجه نهایی مطلوب شما خواهد بود؟

مسلماً شما می خواهید گالری دیواری جلوه چشم نوازی به خانه شما ببخشد. ساخت گالری دیواری، دیوار خانه شما را تبدیل به یک بوم نقاشی می کند. می توانید از پیشنهاداتی که به شما ارائه خواهیم داد، استفاده کنید و یک گالری دیواری بسازید و از فضای جدیدی که ایجاد شده، بیشتر لذت ببرید.

۱-با یک گالری دیواری کوچک شروع کنید.

ساخت گالری دیواری

ساخت یک گالری دیواری بی نقص زمان بر خواهد بود. یک تعدادی تصویر کوچک را جایگزین آثار هنری بزرگ کنید. منطقه ای را که تصمیم داشتید یک اثر هنری بزرگ نصب کنید در نظر بگیرید و گالری دیواری کوچکی را با تابلوهای کوچکتر خلق کنید.

۲-با آنچه که در دسترس دارید کار کنید.

ساخت گالری دیواری

گالری دیواری را در اطراف شومینه و یا خط راه پله بسازید. هنر و معماری را در هم بیامیزید. این کار سبب می شود که به نظر برسد گالری دیواری به آن نقطه تعلق دارد و مکان انتخابی شما تبدیل به بخش جذاب دکوراسیون خانه شما شود، در حالی که در صورت نصب مجموعه ای از تصاویر به صورت تصادفی این نتیجه حاصل نخواهد شد.

۳-قاب عکس های متنوع برای تصاویرتان انتخاب کنید.

ساخت گالری دیواری

می توانید از قاب عکس هایی با اندازه های متفاوت برای ساخت گالری دیواری استفاده کنید و یا رنگ های متفاوتی را به کار بگیرید. با ایجاد این تغییرات میتوانید پویایی را به گالری دیواری خود بیفزایید.

۴-از یک رنگ واحد استفاده کنید.

ساخت گالری دیواری

رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید و کار را شروع کنید. می تواند به عنوان رنگ اصلی شما باشد و یا حتی یک گالری دیواری تک رنگ بسازید. اطمینان حاصل کنید که همه چیز در گالری دیواری با هم هماهنگ می باشد. هنگامی که شما از یک رنگ واحد استفاده می کنید، آزادی عمل بیشتری برای فضاسازی و دیگر تنظیمات خواهید داشت، چرا که گالری شما منسجم به نظر می رسد.

 

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.