ساخت ۲۰ هزار مسکن مهر در شهرک ابریشم

0

با امضای تفاهم نامه اخیر انبوه سازان با سازمان مسکن و شهرسازی استان تهران به زودی ساخت ۱۶ تا ۲۰ هزار واحد مسکونی مهر در شهرک ابریشم آغاز خواهد شد.
به گزارش واحد مرکزی خبر ، ایرج رهبر رئیس انجمن انبوه سازان مسکن استان تهران گفت : زمین های مسکن مهر متناسب با ظرفیت انبوه سازان میان آنها توزیع خواهد شد و در دهه فجر انقلاب اسلامی، پی ریزی پنج هزار واحد مسکونی این طرح آغاز می شود.
رهبر افزود : با تفاهم های انجام شده با دولت قرارداد ساخت ۳ هزار واحد مسکونی دیگر تا پایان سال به امضا خواهد رسید و بدین ترتیب ۵۰ درصد ظرفیت ساخت مسکن مهر در شهرک ابریشم به مرحله عملیات اجرایی ساخت وارد خواهد شد.
رهبر با بیان اینکه آغاز این مرحله از ساخت واحدهای مسکونی مهر به روند اجرای برنامه های دولت سرعت خواهد داد ، افزود : در این روش، زمینها به جای تعاونی ها در اختیار انبوه سازان قرار می گیرد و پس از طی مراحلی از اجرا ، اعضا (متقاضیان) را تعاونی ها معرفی خواهند کرد.
رئیس انجمن انبوه سازان مسکن استان تهران گفت: با افزایش وام مسکن مهر به ۲۰ میلیون تومان هر یک از اعضای متقاضی در تعاونی های مسکن مهر با حداقل آورده ۷ تا ۸ میلیون تومانی صاحب خانه خواهند شد.
رهبر افزود : افزایش تسهیلات بانکی در طرح مسکن مهر و نیز افزایش عرضه زمین در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر در بنیاد مسکن خواهد توانست تقاضای مسکن نزدیک به ۶ دهک پائینی جامعه را تا حدود زیادی سامان دهد.
شهرک ابریشم (سلطان آباد) در نزدیکی فرودگاه بین المللی امام خمینی قرار دارد.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.