ایده هایی برای سازماندهی دفتر کار خانگی

0
دکوراسیون دفتر کار خانگی

اگر در خانه شما اتاقی وجود دارد که سریع به هم ریخته می شود، قطعاً اتاق کار شما می باشد. وجود برگه های زیاد، تلنبار شدن سیم وسایل الکترونیکی و همچنین تعداد زیادی کتاب نیاز به سازماندهی دارد.

راههای زیادی برای سازماندهی دکوراسیون دفتر کار خانگی وجود دارد که بسیار کاربردی می باشد. از قفسه بندی کامل دیوار گرفته تا نظم بخشیدن به کشوها می توانند به فضای اتاق کار شما نظم ببخشند.

قفسه های شناور

دکوراسیون دفتر کار خانگی

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، تعدادی قفسه با استفاده از میله های فلزی عمودی به دیوار نصب شده اند. کاغذها اولین چیزی هستند که در اتاق کار روی هم انباشته می شوند. بنابراین، قفسه ها راه مناسبی برای نظم بخشیدن به آنها هستند. با مشخص کردن جای وسایل در قفسه ها هم به فضا نظم می بخشید، هم اینکه فضای کاربردی میز کار را گسترش می دهید.

قفسه بندی کامل دیوار 

دکوراسیون دفتر کار خانگی

راه دیگری برای سازماندهی دکوراسیون دفتر کار خانگی ، طبقه بندی کردن کامل دیوار اتاق کار می باشد. به این صورت دیگر نیازی نیست هیچ یک از وسایل را کف زمین قرار دهید. به این ترتیب کتاب هایتان را نظم بخشیده و همچنین با یک نگاه کوتاه می توانید هر آنچه را نیاز دارید بیابید.

بخش بندی کردن کشوها

دکوراسیون دفتر کار خانگی

هنگام سازماندهی اتاق کار ممکن است کشوها را فراموش کنید. با توجه به اینکه کشوها اغلب دیده نمی شوند، از سازاندهی آنها غفلت می شود. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید با بخش بندی کردن کشو می توانید به وسایل نظم بخشیده و به این ترتیب یافتن آنچه که نیاز دارید، راحت تر خواهد شد.

جعبه های پلاستیکی

دکوراسیون دفتر کار خانگی

ارزان ترین راه سازماندهی وسایل، استفاده از جعبه های پلاستیکی می باشد. می توانید از دراورهای کشویی پلاستیکی استفاده کرده و از فضای بالای آنها نیز استفاده کنید. از جعبه های پلاستیکی بزرگ می توانید زیر میز استفاده کنید .

سازماندهی به صورت دفتر کار حرفه ای

دکوراسیون دفتر کار خانگی

در صورتی که شرایط اتاق کار شما به گونه ای است که ممکن است کارمندان شما در آن رفت و آمد داشته باشند، می توانید مطابق تصویر بالا با در نظر گرفتن فضای کاری چندگانه شرایط کار را برای آنها فراهم کنید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.