سایت مرکز آمار ایران قابل دسترسی نیست!!

0

در حالی از صبح امروز اصلاح اطلاعات اقتصادی خانوار آغاز می‌شود و کاربران باید برای اصلاح اطلاعات خود به سایت مرکز آمار مراجعه کنند که پایگاه رسمی اطلاع‌رسانی این مرکز قابل دسترسی نیست.
به گزارش فارس، همانطور که پیشتر مرکز آمار ایران اعلام کرده بود، اصلاح اطلاعات اقتصادی خانوار در طرح هدفمند کردن یارانه ها از امروز سوم بهمن تا ۲۲ بهمن اجرا خواهد شد و مردم باید برای این کار به سایت این مرکز به آدرس www.amar.org.ir مراجعه کنند.
این در حالی است که دسترسی به این سایت از صبح امروز ممکن نیست و احتمالاً به علت مراجعه زیاد به این سایت کاربران امکان مشاهده سایت را نداشته باشند که مسئولان مرکز باید برای این مساله هر چه سریعتر چاره اندیشی کنند.
موضوع عدم دسترسی به سایت مرکز آمار مربوط به امروز و این چند روز اخیر هم نمی‌شود و در چند ماه اخیر سایت این سازمان همواره با مشکل مواجه بوده است.
بر اساس اطلاعیه قبلی مرکز آمار، سامانه طرح جمع‌آوری اطلاعات اقتصادی خانوار از سوم بهمن ماه بر اساس زمان‌بندی مشخص شده فعال است و خانواده‌ها باید پس از مراجعه به پایگاه اینترنتی یاد شده اطلاعات اقتصادی خود را در صورت صحت،‌ تایید و در صورت مغایرت، اصلاح کنند.
بر این اساس خانوارهای یک تا دو نفره طی سه روز از سوم تا پنجم بهمن، خانواده‌های سه نفره از ششم تا هشتم بهمن، خانوارهای چهار نفره از نهم تا یازدهم، خانوارهای پنج نفره به بالا از ۱۲ تا ۱۴ بهمن می‌توانند به این پایگاه مراجعه کنند.
همچنین خانوارهایی که بر اساس زمان‌بندی فوق موفق به مراجعه نشده‌اند، از ۱۵ تا ۲۲ بهمن به مدت هشت روز می‌توانند به تایید یا اصلاح اطلاعات اقتصادی خود اقدام کنند.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.