سرقت مجسمه های تهران توسط عوامل شهرداری تکذیب شد

0

سخنگوی شهرداری تهران با رد اخبار سرقت یا برداشتن مجسمه های بوستان ها برای تعمیرات توسط ماموران شهرداری تهران،گفت: این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد و پلیس مشغول پیگیری پرونده این سرقت ها است.
به گزارش Consbank ، سید محمد هادی ایازی در گفت وگو با ایرنا، تاکید کرد: اینکه در برخی از سایت ها اعلام شده چهار مجسمه از مجموع مجسمه های به سرقت رفته از سوی عوامل شهرداری تهران برداشته شده است، صحت ندارد و به نوعی بازی با افکار عمومی است.
وی با اشاره به اینکه پس از اعلام شکایت شهرداری تهران از سارقان مجسمه ها، پلیس پیگیر جدی این پرونده است،خاطر نشان کرد: خوشبختانه ارتباط خوبی بین شهرداری تهران و نیروی انتظامی وجود دارد و به طور مستمر پیگیر ابعاد پرونده سرقت مجسمه ها هستیم.
ایازی تصریح کرد: شهرداری تهران بیش از هر نهاد و ارگان دیگری مشتاق روشن شدن موضوع سرقت مجسمه ها برای تنویر افکار عمومی است.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران نیز با اشاره به پیگیری های پلیس در موضوع پرونده سرقت مجسمه های تهران، گفت: هنوز سرنخی از سارقان این آثار بدست نیامده است.
جواد شوشتری تاکید کرد: طرح این موضوع که تعدادی از مجسمه ها توسط عوامل شهرداری برای تعمیر جابجا شده اما به عنوان مجسمه های سرقتی مطرح شده است، هرگز صحت ندارد.
وی خاطر نشان کرد: نباید با طرح اینگونه مسایل ذهن افکار عمومی را مخدوش کرد.
مرتضی طلایی رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران موضوع سرقت مجسمه ها توسط عوامل شهرداری تهران را به شدت تکذیب کرد و گفت: شورای شهر تهران به صورت روزانه پیگیر این موضوع است.
طلایی اظهار داشت: طرح مسایلی همچون جابجایی مجسمه ها توسط عوامل شهرداری به نوعی بیان کننده بی نظمی در مجموعه شهرداری است که این موضوع صحت ندارد.
وی خاطر نشان کرد: به طور حتم نتایج تحقیقات کارشناسان نیروی انتظامی خلاف این موضوع را نشان خواهد داد.
عضو شورای شهر تهران در پایان اظهار امیدواری کرد که انتشار گزارش پلیس، ابعاد مختلف پرونده سرقت مجسمه های شهر تهران را مشخص کند.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.