سرمایه گذاری مسکن به دنبال تولید سالانه ۱۰ هزار واحد

0

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن گفت: استراتژی شرکت سرمایه‌گذاری مسکن رسیدن به عرضه و تولید سالانه ۱۰ هزار واحد مسکونی در سراسر کشور است.
ایوب نظری در گفت‌وگو با فارس افزود: شرکت سرمایه‌گذاری مسکن در سال‌جاری ۸۸۰۰ واحد مسکونی در دست ساخت در کل کشور دارد که براساس سیاست‌ها و استراتژی‌ها،این شرکت سعی دارد این آمار را به تولید ۱۰ هزار واحد مسکونی در سال برساند.
وی خاطرنشان کرد: اگرچه سیاست و استراتژی شرکت سرمایه‌گذاری مسکن تولید و عرضه ۱۰ هزار واحد مسکونی در سال است،اما این افزایش تولید نیز مشروط به رونق بازار مسکن است.
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن با بیان اینکه تولید مسکن این شرکت سال گذشته ۸۰۰۰ واحد مسکونی بود گفت: شرکت سرمایه‌گذاری مسکن در حال حاضر در شهرهای پردیس ۳ هزار واحد مسکونی، در اندیشه و شهریار ۶۲۰ واحد مسکونی ،در تبریز ۵۴۰ واحد مسکونی، در اهواز ۲۰۰ واحد مسکونی، در اراک ۳۶۰ واحد مسکونی و در شیراز ۱۶۰۰ واحد مسکونی در دست ساخت دارد.
به گفته وی، پروژه‌های قدیمی شرکت سرمایه‌گذاری مسکن در تهران مثل پروژه‌های یاس، حسین‌آباد (حاشیه بلوار صیاد شیرازی) در حال تکمیل شدن هستند و ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند.
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن گفت: حضور شرکت سرمایه‌گذاری مسکن در بورس باعث شده تا محصولات تولیدی این شرکت یک محصول صاحب نام و مارک‌دار باشد، بنابراین هرگونه اتفاقی بر روی واحدهای مسکونی تولید شده این شرکت قابلیت ردیابی شدن است.
نظری با تأکید براینکه شرکت سرمایه‌گذاری مسکن سعی دارد تا در طراحی‌های خود نهایت دقت را داشته باشد گفت: ساخت واحدهای مسکونی شرکت سرمایه‌گذاری مسکن از نظر سازه‌ و معماری مطابق با استانداردهای ملی ساختمان و آیین‌نامه ۲۸۰۰ است به همین دلیل ساختمان‌های تولید شده توسط این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار است.
وی افزود: بهترین تبلیغ برای شرکت سرمایه‌گذاری مسکن مشتریان قدیمی شرکت هستند که همواره واحدهای مسکونی با کیفیت را به مشتریان جدید توصیه می‌کنند.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.