سکته دوباره قیمت مسکن در سعادت‌آباد

0

بعد از افزایش و کاهش قیمت دو ساله در بازار مسکن تهران، هم‌اکنون قیمت پیشنهادی هر مترمربع آپارتمان نوساز در منطقه سعادت‌آباد به‌طور متوسط بین دو میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان از سوی مالکان تعیین و پیشنهاد شده است. به گزارش consbank به نقل از دنیای اقتصاد، بسیاری از فعالان بازار مسکن منطقه سعادت‌آباد خبر از کاهش ۱۰ الی ۱۵ درصدی قیمت مسکن می‌دهند و در ادامه اظهار می‌کنند: قیمت مسکن نسبت به ابتدای سال با توجه به رکود سنگین ۱۰ تا ۱۵ درصد افت کرده است.
محله سعادت‌آباد به عنوان یک منطقه فعال در بازار مسکن تهران شناخته می‌شود تا جایی‌که بنگاه‌های مسکن در نقاط مختلف تهران، سعاد‌ت‌آباد را نبض تحولات می‌دانند.
به این ترتیب هر اتفاقی که در رابطه با مسکن در سعادت‌آباد رخ بدهد مشاوران املاک آن را دنبال می‌کنند؛ چراکه از نظر آنها اتفاقات و تغییرات در بازار مسکن بسیار پراهمیت است، زیرا برخی از بنگاه‌های فعال در منطقه سعادت‌آباد نظر به این مساله دارند که هنگامی که در سال ۸۶ قیمت مسکن شروع به افزایش کرد، اولین محله‌ای که این افزایش قیمت را تجربه کرد، سعادت‌آباد بود یا عده‌ای دیگر اظهار می‌کنند که اگر بازار مسکن در منطقه سعادت‌آباد مورد کنترل قرار گیرد قیمت‌ها در مناطق دیگر به راحتی کنترل خواهند شد.
تحقیقات نشان می‌دهد در این محله قیمت مسکن در مقایسه با سال گذشته کاهش فوق‌العاده زیادی پیدا کرده است.اظهارات تعدادی از مشاوران املاک واقع در منطقه سعادت‌آباد درباره قیمت‌های فعلی آپارتمان‌های مسکونی بیانگر افت قیمت مسکن در مقایسه با ابتدای سال است.
در حال حاضر قیمت پیشنهادی هر مترمربع آپارتمان نوساز در سعادت‌آباد بین دو میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، قیمت هر متر مربع واحدهای مسکونی در برج از ۳ میلیون تا ۴ میلیون تومان و قیمت پیشنهادی هر مترمربع واحد مسکونی تعاونی ساز بین دو میلیون تا دو میلیون و ۷۰۰ هزار تومان از سوی فروشندگان تعیین شده است.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.