سمینار دو روزه سرمایه گذاری در بازار املاک ایران برگزار می شود

0

سمینار دو روزه سرمایه گذاری در بازار املاک ایران در دانشگاه تهران برگزار می شود.
به گزارش مهر، این سمینار در روزهای ۱۹ و ۲۰ آذرماه جاری با هدف آگاهی بخشیدن به اقشار مختلف جامعه در راستای نحوه سرمایه گذاری صحیح و کم خطر در بازار مسکن و املاک برگزار می شود و طی آن علمی ترین شیوه های حضور در این بازار ارائه خواهد شد.
در این رویداد وضعیت کلی بازار املاک و مستغلات تحلیل و بررسی خواهد شد و با تکیه بر مطالعات انجام شده در این بخش، چشم انداز آن ترسیم خواهد شد.
پیش بینی وضعیت بازار املاک، فرصتهای سرمایه گذاری و شناخت املاک اکازیون از دیگر محورهای این سمینار دو روزه خواهد بود، ضمن اینکه عوامل موثر بر قیمت گذاری و مرغوبیت املاک با رویکرد آگاهی بخشی دقیق به شرکت کنندگان در این سمینار تشریح خواهد شد.
فروش ملک در بازار رکود، اسناد ملکی، قراردادها و مهمترین موارد حقوقی مرتبط با سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات نیز از دیگر مواردی است که سخنرانان موضوعات مهم مرتبط با آن را ارائه خواهند کرد.
پیشگیری از معاملات کلاهبرداری یکی از مهمترین موضوعاتی استت که همواره به عنوان یک چالش اساسی در بازار املاک مطرح بوده و در این سمینار تلاش خواهد شد تا راهکارهای عملی برخورد با این موارد برسی شود.
ساختار شهرداری ها و کمیسیونها، پروانه های ساختمانی، روانشناسی بازار، رفتارهای پرخطر سرمایه گذاران و تکنیکهای مذاکره در بازار املاک از دیگر محورهایی است که در این سمینار مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.