میز و صندلی های ساخته شده از سنگ تراورتن در پوششی از رزین

0

شرکت طراحی ایتالیایی Alcarol با همکاری شرکت سنگ Tuscan، میز و صندلی هایی ساخته اند که ساختار آنها  شامل استفاده از قطعات سنگ تراورتن در پوششی از رزین می باشد.

سرپرستی این مجموعه میز و صندلی در هفته مد و طراحی میلان به عهده Nicola Gallizia می باشد. این میز و صندلی ها از تراورتن راپولانو (Rapolano Travertine) ساخته شده است که این سنگ از صخره های نزدیک سی ینا(Siena) در توسکانی می باشد که برای قرن هاست در آن مکان وجود دارد.

تراورتن در پوششی از رزین

Alcarol و Vaselli  از بلوک های سنگ تراورتن در پوششی از رزین شفاف استفاده کرده اند. رزین حفره های سنگ را تقویت و حفظ می کند، سپس صیقل داده شده و یک بلوک زاویه دار مسطح ایجاد می شود و روی یک پایه فلزی براق قرار می گیرد.

یک تکه تراورتن که در رزین شفاف تعبیه می شود، میز کوتاهی را نتیجه می دهد و صندلی ها از بلوک های سنگ و رزین که به شکل مکعب بریده می شوند، ساخته می شوند.

تراورتن در پوششی از رزین

طراحان این مجموعه گفته اند که رزین شفاف به منزله آب می باشد و قسمت سنگی بکار برده شده به سان صخره هایی می باشند که در کنار آب قرار گرفته و در آن فرو رفته اند.

تراورتن می تواند به رنگ سفید، قهوه ای مایل به زرد، کرم و حتی قهوه ای مایل به قرمز باشد که به صورت صخره ای رسوبی در بافتی شفاف و کریستالی قرار گرفته است. این سنگ از کلسیت تشکیل شده است که شکلی از سنگ آهک می باشد که در چشمه های معدنی آب گرم تولید می شود.

تراورتن در پوششی از رزین

برای قرن ها این سنگ از شهر ایتالیایی راپولانو استخراج شده است که چشمه های آب گرم آن معروف و شناخته شده می باشند.

تراورتن در پوششی از رزین

این صخره توسط رسوب کانی های کربنات تشکیل می شود و اغلب در دهانه چشمه آب گرم یا در یک معدن سنگ آهک وجود دارد و تخلخل آن به واسطه حضور موجوداتی مانند ماکروفیت ها و جلبک ها می باشد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.