سیستم دستشویی با فناوری WashBar

0

سیستم دستشویی با فناوری WashBarمعرفی سیستم دستشویی بردلی (Bradley)

سیستم دستشویی بردلی (Bradley) شامل بخش‌های مخصوص صابون، آب و خشک‌کن است. برای روشنایی سیستم دستشویی با فناوری WashBar از چراغ‌های ال‌ای‌دی (LED) استفاده شده است. در بخش صابون سیستم می‌توان تا یک گالن صابون مایع قرار داد و بدین‌ترتیب نیاز نیست به‌دفعات مخزن را پر کرد. بخش خشک‌کن هم دچار تغییراتی شده تا در کنار کاهش صدا، جریان هوا را بهتر برای خشک‌کردن دست‌ها به جریان بیندازد. درضمن هماهنگی این بخش با شیر آب به‌گونه‌ای است که آب روی لباس کاربر یا روی زمین نریزد و مشکلی ایجاد نکند.

فناوری‌های به‌کاررفته در این سیستم باعث می‌شود در بازه‌های زمانی طولانی‌تری نیاز به سرویس سیستم باشد و میزان مصرف آب و انرژی هم کاملا بهینه باشد. به‌علاوه می‌توان سرعت بخش خشک‌کن را هم به‌دلخواه تنظیم کرد. این خشک‌کن می‌تواند در ۱۲-۱۵ ثانیه دست‌ها را خشک کند و جریان هوای گرم مطبوعی دارد. از نظر هزینه هم استفاده از خشک‌کن برای خشک‌کردن دست‌ها، تا ۹۶درصد ارزان‌تر از کاربرد دستمال کاغذی است. سیستم دستشویی بردلی به‌طرز هنرمندانه‌ای طراحی شده و بخش لگن دستشویی در تناسب با سایر بخش‌ها ساخته شده است.

سیستم دستشویی با فناوری WashBarبخش شیر آب و شستشوی دست‌ها هم در طرح‌های مختلف ارائه شده و کاربر می‌تواند طبق نیاز مکان مورداستفاده از طرح دلخواه استفاده کند. بخش لگن دستشویی از کوارتز طبیعی اورو (Evero) ساخته شده و جنسی غیرمتخلخل دارد و به‌راحتی می‌توان آن را تمیز کرد. در طراحی این بخش هیچ ترک یا شکافی نیست تا جایی برای جمع‌شدن باکتری‌ها و ایجاد مشکلات بهداشتی وجود نداشته باشد. جنس ضدخش اورو به‌گونه‌ای است که می‌توان به‌راحتی آن را رنگ یا تعمیر کرد. اورو حاوی مواد کاملا طبیعی و دارای گواهینامه گرین‌گارد (GREENGUARD) است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.