سیستم کنترل هوشمند جریان آب گروهه

0

سیستم هوشمند سنس گارد (Sense Guard)

سیستم کنترل هوشمند جریان آب گروههیکی از جدیدترین محصولات در حوزه اتصالات و لوله‌کشی ساختمان، سیستم کنترل هوشمند جریان آب گروهه (Grohe) است. این سیستم هوشمند با نام سنس گارد (Sense Guard) بعد از قرارگرفتن در لوله اتصال آب ساختمان، به‌راحتی جریان آب در لوله‌ها را پیگیری کرده، میزان مصرف آب را محاسبه می‌کند، نشتی‌ها و عیوب موجود در سیستم لوله‌کشی را به‌سرعت تشخیص می‌دهد و درصورت بروز هرگونه مشکل و نشت آب، به‌سرعت و بدون نیاز به دخالت کاربر، جریان آب را به‌طور کامل قطع می‌کند. این سیستم هوشمند قادر به تشخیص هرگونه نشتی و نارسایی در لوله‌های آب است که نشتی‌ها و ترک‌های بسیار کوچک و ریز تا نشتی‌های بزرگ را شامل می‌شود.

سیستم کنترل هوشمند جریان آب گروههبه‌عنوان مثال تصور کنید در منزل نیستید و یکی از لوله‌های آب ساختمان به هر دلیلی دچار مشکل شد و آب از قسمت آسیب‌دیده جاری شد. گروهه در این شرایط به‌سرعت جریان آب را قطع می‌کند ویژگی آکوآبلاک (AquaBlock) و هیچ نیازی به حضور شما در منزل یا نگرانی در مورد آسیب‌زدن آب به لوازم و اسباب منزل نیست.

 

سیستم کنترل هوشمند جریان آب گروههبه کمک اپلیکیشن ویژه‌ای که برای این سیستم هوشمند طراحی شده، کاربر می‌تواند با استفاده از یک گوشی هوشمند به تمام لوله‌های آب ساختمان نظارت داشته باشد و ضمن کسب اطلاع از میزان آب مصرفی و مشکلات احتمالی در لوله‌ها، از جریان داشتن یا مسدود شدن مسیر آب در لوله‌ها مطلع شود. درضمن وقتی مشکلی در لوله‌ها شناسایی شد، هشداری از طریق سیستم به اپلیکیشن مورد نظر در گوشی کاربر ارسال می‌شود تا نسبت به تعمیر لوله‌ها و رفع مشکل اقدام شود. چنین سیستمی بیشتر در منازل و ساختمان‌هایی کاراست که بیشتر اوقات سال خالی از سکنه است؛ مثل ویلاهای تابستانی. گروهه دمای آب داخل لوله‌ها را مشخص کرده و درمورد یخ‌زدگی لوله‌ها هم به کاربر هشدار می‌دهد. بدین‌ترتیب می‌توان دمای اتاق را هم از راه دور کنترل کرد تا دمای خانه زیاد افت نکند و مشکلی ایجاد نشود.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.