شتاب درصنعتی سازی ساختمان

0

معاون وزیر صنایع و معادن ضمن تاکید بر ضرورت تدوین سند استراتژی صنعتی ساختمان، بر شتاب در مقوله ساخت مسکن مبتنی بر فناوریهای روز در کشور تاکید کرد.
به گزارش مهر به نقل از ایدرو، مجید هدایت در جمع مدیران شرکت مپسا، ساخت مسکن را در شرایط حاضر و با توجه به تقاضای روزافزون در جامعه، رسالت بزرگی توصیف و خاطرنشان کرد: در بحث ساختمان سازی صنعتی، اگر چه در چند سال گذشته رشد کمی مناسبی داشته ایم؛ اما به لحاظ کیفی رشد مورد نظر احراز نشده و این امر باید از سوی مدیران و کارشناسان آسیب شناسی مورد بررسی قرار گیرد.
رئیس هیئت عامل ایدرو ضمن اشاره به اهمیت به کارگیری فناوریها و تکنولوژیهای روز در مقوله صنعتی سازی گفت: این حوزه نیازمند افق دید روشن و اراده و پشتکار می باشد تا بتوان مطابق برنامه ها، به اهداف مد نظر دست یافت.
وی با اشاره به سه وظیفه سرمایه گذاری، حمایت های قانونی و نهاد سازی سازمان های توسعه ای، تدوین استراتژی صنعتی سازی ساختمان را مهمترین کار ایدرو در این بخش خواند و از مدیران مپسا خواست با همکاری و تبادل نظر سایر دست اندرکاران امر مسکن، تا سه ماه آینده پیش نویس سند استراتژی صنعتی سازی ساختمان را تدوین و تهیه نمایند.
هدایت تصریح کرد: سند استراتژی صنعتی سازی ساختمان، برنامه رشد و پیشرفت این حوزه را تا دستیابی به اهداف سند چشم انداز ۱۴۰۴ تبیین می کند و موجب می شود تا کلیه تلاش ها در مسیر رسیدن به اهداف این سند متمرکز شود.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.