ضرورت نظارت شهرداری ها بر وضعیت نمای ساختمانها

0

فرماندار شهرستان خرم آباد از عدم وجود نمای مناسب ساختمانها در این شهرستان انتقاد کرد و خواستار نظارت ویژه شهرداریهای در این زمینه شد.
به گزارشConsBank به نقل از شاسا، حسن شریعت نژاد در جلسه شورای فنی خرم آباد در محل فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: متاسفانه در حال حاضر در تمامی پروژه های شهری و حتی روستایی خرم آباد به نماهای ساختمانی آنها توجه خاصی نمی شود. وی با بیان اینکه ما امروز در مرحله ای هستیم که نیاز به جذب سرمایه گذار و گردشگر در استان داریم، بر لزوم توجه به این موضوع از سوی شهرداری و پیمانکاران تاکید کرد.
فرماندار شهرستان خرم آباد خاطر نشان کرد: در حال حاضر همه استانهای کشور به گونه ای در امر ساختمان سازی کار می شود که در همه آنها از نماد ها، تمدن و فرهنگ های خاص آن منطقه استفاده می شود ولی متاسفانه در استان لرستان به این امر مهم توجه جدی نمی شود.
شریعت نژاد با تاکید بر اینکه شهرداری، پیمانکاران در زمینه معماری و طراحی ساختمانها توجه بیشتری داشته باشند، عنوان کرد: متاسفانه ما در ساختمان سازی از بهترین مصالح، سازه های فلزی مطلوب و .. استفاده می کنیم ولی نمای ساختمانها را به صورت ناهنجار و نا مناسب درست می کنیم. وی همچنین بر ضرورت استفاده از معماری اسلامی در امر ساختمان سازی تاکید کرد و بیان داشت: پیمانکاران و شهرداری باید در زیبا سازی و ارتقا امنیت ساختمانها در خرم آباد بیشتر تلاش کنند.
فرماندار شهرستان خرم آباد با تاکید بر ارتقا سطح نظارت بر اجرا و ساخت ساختمانها و پروژه های ملی و استانی خرم آباد، یادآور شد: باید در زمینه ساخت پروژه های عمرانی شهر از مصالح استاندارد و مستحکم استفاد شود. شریعت نژاد یادآور شد: فلسفه تشکیل جلسات شورای فنی ارتقا سطح نظارت در اجرای طرح های ساختمانی و همچنین انجام دادن کارها با کیفیت و سرعت مطلوب می باشد.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.