مزایای استفاده از طراحی سه بعدی در معماری

0
مزایای طراحی سه بعدی

جذب مشتریان با استفاده از طراحی سه بعدی و ارائه آن

شما با ارائه تصاویر سه بعدی، می توانید مشتریان را با واقعیت از نزدیک روبرو سازید و این کار نسبت به ارائه یک طرح دو بعدی برای مشتریان جذابیت بیشتری خواهد داشت.

خلق یک طراحی دقیق

یکی از مشکلات طرح های دو بعدی این می باشد که طراحی و اندازه ها تئوری بوده و شما مطمئن نیستید که آیا در واقعیت و به هنگام اجرای طرح به همین صورت خواهد بود یا نه! هنگام ارائه و نمایش طرح برای مشتریانتان نیز با این مشکل روبرو خواهید بود و آنها همه ریزه کاری های طرح را درک نخواهند کرد. با اجرای سه بعدی طرح، شما می توانید این مشکلات را پشت سر بگذارید.

مزایای طراحی سه بعدی

پی بردن سریع به مشکلات

تصاویر سه بعدی به شما کمک خواهند کرد تا مشکلات را قبل از شروع پروژه کشف کنید و این به شما کمک خواهد کرد تا زمان و هزینه شما هدر نرود. یکی از مشکلات اصلی ساخت و ساز این می باشد که در حالی که کارگران مشغول کار هستند، احساس کنید نیاز به اعمال تغییر در بخشی از فرآیند ساخت و ساز وجود دارد.

ویرایش طرح به راحتی 

بعد از ارائه طرح، ممکن است مشتری خواهان اعمال برخی تغییرات باشد. اگر طرح شما به صورت دو بعدی باشد، برای اعمال تغییرات نیازمند صرف منابع زیادی برای رسم طرح جدید می باشید، در حالی که با طراحی سه بعدی این مشکل حل شده و شما می توانید نتیجه اعمال تغییرات را به راحتی به مشتری نشان بدهید و در صورت ناراضی بودن از طرح جدید، به راحتی می توانید به طرح قبلی بازگردید.

طراحی سه بعدی

مقرون به صرفه بودن

در صورت استفاده از طراحی دوبعدی، ویرایش طرح نیازمند صرف هزینه و زمان بیشتری خواهد بود. با استفاده از نرم افزارهای طراحی سه بعدی، این فرآیند مقرون به صرفه تر می باشد و تغییرات با یک کلیک اعمال می شود و پول کمتری صرف شده که این پول ذخیره شده را می توان در موارد مهم تری مانند بازاریابی مورد استفاده قرار داد.

تقویت بازاریابی با استفاده از طراحی سه بعدی

ارائه یک طرح دوبعدی در تبلیغات بازرگانی نه تنها جذابیتی ندارد، بلکه بسیار کسل کننده می باشد. در حالی که طراحی سه بعدی نه تنها زیباتر می باشد، بلکه بسیاری از افراد ممکن است تشخیص ندهند که در واقع شاهد یک طرح هستند نه یک تصویر واقعی.

شما می توانید با نمایش طرح سه بعدی به صورت یک ویدئوی تبلیغاتی، منجر به فروش گسترده ای در بازار امروز شوید. تحقیقات نشان داده است که ۶۴% مشتریان نسبت به خرید محصولاتی که در ابتدا ویدئوی تبلیغاتی آن محصول را مشاهده کرده اند، تمایل بیشتری دارند.

استفاده از طراحی سه بعدی

خلق فرصت های واقعیت مجازی 

امروزه، بازاریابی پیش به سمت و سوی جدیدی در حرکت است و تا سال ۲۰۱۸، ۱۷۱ میلیون نفر از واقعیت مجازی استفاده خواهند کرد. محصولات زیادی وجود دارند که قدرت نمایش واقعیت مجازی را دارند. گجت هایی مانند Oculus Rift و HTC Vive موجب موج جدیدی را در ارائه تصاویر ایجاد کرده اند. با استفاده از یک فضای سه بعدی مجازی، مشتریان می توانند محصول نهایی را قبل از اینکه ساخته شود، ببینند.

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.