طرح مسکن مهر سرعت می گیرد

0

معاون وزیر مسکن و شهرسازی و مدیرعامل شرکت شهرهای جدید کشور گفت: با ورود انبوه سازان و فعال شدن تعاونی ها، احداث واحدهای مسکونی طرح مسکن مهر سرعت می گیرد.
به گزارش ایرنا، جمشید نورصالحی در بازدید از روند اجرای طرح مسکن مهر در شهر جدید سهند تبریز با اشاره به اینکه این شهر یکی از ۱۲ شهر جدید کشور است که طرح ایجاد مترو آن در شورای عالی ترافیک تصویب شده، اظهارداشت: به لحاظ اینکه با اجرای طرح مسکن مهر در شهرهای جدید، جمعیت زیادی در این شهرها ساکن می شوند، مشکل حمل و نقل به شهرهای مادر از اساسی‌ترین مسایلی است که باید موردتوجه قرار گیرد.
وی افزود: اگر این معضل برطرف نشود متقاضیانی که در شهرهای جدید ساکن می‌شوند با مشکل روبه‌رو خواهند شد.
مدیرعامل شرکت شهرهای جدید کشور خاطرنشان کرد: شهرهای جدید که به‌منظور جای دادن بخشی از جمعیت کلان‌شهرها ایجاد شده اند، به موازات سایر شهرهای کشور دارای مراکز صنعتی، کارگاهی و دانشگاهی می شوند.
وی اظهارداشت: مساله ای که باید به موازات ساخت واحدهای مسکونی در شهرهای جدید مورد توجه قرار بگیرد، ایجاد مراکز خدماتی، بهداشتی و آموزشی است.
حسین خلیلی مرد، رییس سازمان مسکن و شهرسازی آذربایجان شرقی نیز با اشاره به اینکه آزاد راه سهند- تبریز در حال اجراست، از آغاز احداث چهار هزار واحد مسکونی در شهر جدید سهند تبریز توسط ۲۰ گروه انبوه ساز خبرداد و گفت: عملیات احداث ۱۰ هزار واحد هم دهه فجر امسال شروع می شود.
در این دیدار عملیات اجرایی پروژه ۱۵۰ واحدی مسکن مهر شهر جدید سهند تبریز به شیوه صنعتی سازی ۳DPanel با حضور معاون وزیر مسکن و شهرسازی توسط شرکت انبوه ساز پردیس پابست آغاز شد.
شهر سَهَند یکی از شهرهای جدید استان آذربایجان شرقی است که در ۲۰ کیلومتری جنوب غربی تبریز ایجاد می شود.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.