طرح نوسازی حرم تا حرم قم بیمه شد

0

طرح “حرم تا حرم ” که توسط سازمان توسعه عمران قم اجرا می‌شود، تحت پوشش شرکت بیمه دانا قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی بیمه دانا ،بر همین اساس تفاهم نامه همکاری‌ بیمه‌ای بین بیمه دانا و سازمان توسعه عمران قم در مراسمی امضا و مبادله شد.
در این مراسم “‌علیرضا هادی” عضو هیات مدیره بیمه دانا، مشارکت این بیمه را در این پروژه بزرگ افتخاری برای این شرکت دانست و اظهار داشت: بیمه دانا در پروژه‌های عمرانی مانند مترو و قطار شهری اصفهان فعالیت خوبی داشته است.
وی افزود: این پروژه از نظر ریسک برای بیمه دانا شناخته شده است و امیدوارم با تشکیل کارگروه‌های تخصصی و ارایه پوشش‌های لازم و مناسب امنیت خاطر و آسایش دست اندرکاران این پروژه بزرگ فراهم شود.
در این مراسم مدیر عامل سازمان توسعه عمران قم نیز با تشریح پروژه “حرم تا حرم” که بصورت استانی اجرا خواهد شد، به مشخصات و جزئیات فنی این پروژه اشاره کرد و افزود: برای اجرای این پروژه تاکنون چهار تریلیون ریال ( ۴۰۰ میلیارد تومان ) اوراق مشارکت غیر دولتی فروخته شده است که با اجرای آن ضمن احداث مراکز تجاری، اقامتی،‌ فرهنگی و ورزشی و ساماندهی ترافیک شهر، سیمای شهر قم و کشور تغییر خواهد کرد.
در این مراسم همچنین معاون سازمان توسعه عمران قم و مشاور پروژه خواستار ارائه بهترین سرویس دهی و خدمت رسانی بیمه دانا به دست اندرکاران این پروژه شدند.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.