فرصت‌طلبی از «رونق نسبی» در بازار مسکن

0

رونق چند هفته‌ای در بازار مسکن که اظهارات مختلفی از دلایل پیدایش آن در بازار از سوی مشاوران املاک را به دنبال داشته است باعث شده تا اکثر بنگاه‌های املاک از این فرصت به‌دست آمده استفاده کنند تا فایل‌های مربوط به فروش یا اجاره واحدهای مسکونی خود را در وضعیت فعلی هرچه سریع‌تر به دست مشتری بسپارند.
صفحه نیازمندی‌های روزنامه‌ها یکی از روش‌هایی است که مالکان یا مشاوران املاک برای اجاره یا فروش ملک از آن برای آگهی استفاده می‌کنند.
در این بین بررسی‌ها این روزها بیانگر افزایش تعداد آگهی‌های خرید و فروش ملک در روزنامه‌ها است؛ چراکه در گذشته برخی از بنگاه‌های املاک تنها تعداد انگشت شماری آگهی به‌طور پراکنده در صفحات به نمایش می‌گذاشتند، اما طی چند روز گذشته برخی از همین بنگاه‌ها تعداد آگهی بیشتری در کادرهای قابل‌توجه چاپ کرده‌اند.
حتی بعضی از این مشاوران املاک قیمت فروش یا اجاره ملک را در آگهی ذکر کرده‌اند با هدف اینکه فقط خریداران و مستاجرانی که خواهان قطعی ملک مورد نظر هستند تماس بگیرند و از طرف دیگر برخی مشاوران املاک قیمت را در آگهی اعلام نکرده‌اند تا مشتری را وادار به ارتباط تلفنی کنند تا از طریق ابزارهای زبانی بتوانند خریدار یا مستاجر را راضی به عقد معامله یا قرارداد کنند.
نکته دیگری که در اغلب این آگهی‌ها به چشم می‌آید، استفاده از جملات تبلیغی مانند: به قیمت رسیده، زیر قیمت منطقه، فروشنده واقعی، استثنای بازار و غیره است که بنگاه‌داران با پرداختن به این جملات در تلاش هستند تا با پیشی گرفتن از رقیب خود سریع تر موفق شوند.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.