فروش پروفیل‌های «upvc» کُمپن هر روز بیشتر می‌شود

0

شرکت کُمپن از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان پروفیل «یو پی وی سی» در و پنجره و شیشه‌های چندجداره به شمار می‌رود که پس از ۱۵ سال فعالیت هم‌اکنون در جمع ۵۰۰ شرکت برتر دنیا قرار گرفته است.
این شرکت علاوه بر در اختیار داشتن بخش اعظم بازار ترکیه از سال ۲۰۰۲ صادرات خود را آغاز کرده و هم‌اکنون در بازار پروفیل «یو پی وی سی» کشورهای بسیاری از جمله ایران حضور فعال دارد.
شرکت کُمپن ترکیه به امید پروردگار یکتا با فن‌آوری روز دنیا و برترین تکنولوژی آلمان با در اختیار گرفتن متخصصان مجرب و قابل اطمینان توانسته‌است محصولی با کیفیت و نامی ماندگار را به ارمغان آورد.
شرکت کُمپن در ایران نیز همانند سایر کشورهایی که در آن فعال است توانسته انتظارات را برآورده ساخته و با مدیریتی لایق و کارشناسانی زبده و کارآمد، بخش قابل توجهی از تولیدکنندگان در و پنجره «یو پی وی سی» را به خود جلب و هر روزه بر تعداد نمایندگان خود از سراسر ایران بیافزاید.
در دنیا به‌طور معمول هر روز بر تعداد تولیدکنندگان پروفیل‌های «یو پی وی سی» افزوده می‌شود و این امر شامل حال ایران نیز می‌شود. ولی با گذشت زمانی از تولید پروفیل‌ها، آن‌ها به تدریج آزمایش خود را پس می‌دهند و کارخانه‌هایی که از مواد اصلی و باکیفیت استفاده می‌کنند بیشتر به چشم می‌آیند و توجه مهندسان و کارشناسان در امر مسکن را به خود جلب می‌کنند.
در چند سال اخیر اکثر شرکت‌های خارجی فعال در زمینه پروفیل «یو پی وی سی» نتوانستند در ایران فعالیت خود را ادامه دهند و این نشات گرفته از بی‌کیفیتی و عدم استفاده از مواد اصلی است. در مقابل، شرکت کُمپن با داشتن پروفیلی باکیفیت و دارا بودن تمام استانداردهای روز دنیا نه تنها فعالیت‌هایش روزبه‌روز گسترش می‌یابد بلکه در حال رسیدن به جایگاه واقعی خود در بازار ایران است.
به‌طور مثال شرکت کُمپن برای فصول مختلف سال و شرایط آب‌وهوایی گوناگون پروفیل‌های خاصی تولید کرده که با شرایط دلخواه مشتری (اعم از با لاستیک و بدون لاستیک) و با وجود این‌که محصول، خارجی و با کیفیت روز دنیا به‌شمار می‌رود قابل رقابت در قیمت نیز با اکثر پروفیل‌های ایرانی است.
در چند سال اخیر پروفیل‌های باکیفیتی نیز در ایران تولید می‌شوند که با تکنولوژی روز دنیا پیش می‌روند و با گذشت زمان بر تنوع تولیدات خود می‌افزایند.
این مساله باعث می‌شود رقابتی سالم به‌وجود آید، که این رقابت به نفع مردم و ساخت‌وساز در ایران است و قطعا مردم انتظارات بیشتری از تولیدکنندگان داخلی و خارجی خواهند داشت و با تدابیری که دولت جمهوری اسلامی ایران در امر مسکن و شهرسازی در پیش‌گرفته و قوانین تصویب شده در این مورد، باید همه دست به دست هم بدهند تا رفاه و آسایش را به مردم ایران هدیه کنند.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.