فقط ۳درصد ساخت وساز صنعتی‌ است

0

در قانون برنامه چهارم توسعه آمده که باید ۲۰درصد از ساختمان‌های درحال ساخت از روش صنعتی‌سازی استفاده کند و ما تاکنون ۳درصد از ساختمان‌ها را با این شیوه آماده کردیم.
به گزارش ایسنا، سعید صابونی مدیرعامل عمران شهرک جدید پرند،در مورد روش صنعتی‌سازی صنعت ساختمان، به تفاوت‌های این صنعت با روش‌های ساختمان‌سازی اشاره کرد و گفت: روش صنعتی‌سازی از چند جهت بر روش قبلی مزیت دارد. در روش صنعتی‌سازی شیوه ساخت و میزان مهندسی فرآیند به صورت دقیق انجام می‌شود. زمانی که یک اسکلت ساختمان در روش صنعتی نصب می‌شود، این فرآیند در کارخانه‌ها انجام شده و اسکلت آماده ظرف مدت ۱۰ روز با پیچ و مهره نصب می‌شود.
وی تصریح کرد: از دیگر ویژگی‌های طرح صنعتی‌سازی دیوارها و سقف این طرح است که بسیار مقاوم و در عین حال سبک هستند که علاوه بر مقاومت در برابر زلزله در جهت بحث ۱۹ قانون نظام مهندسی و مقررات ساختمان اهمیت فراوانی در بحث مصرف انرژی دارد و از هدر رفتن انرژی‌های موجود در ساختمان جلوگیری می‌کند.
صابونی در مورد قیمت تمام شده این ساختمان‌ها گفت: این ساختمان‌ها با متراژ ۷۵ متر در حدود ۲۲ میلیون تومان تمام می‌شود که ۱۵ میلیون آن توسط بانک و مابقی توسط مالک پرداخت می‌شود.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.