دکوراسیون داخلی خانه و قفسه بندی دیوارها در خانه های کوچک

0
قفسه بندی دیوارها

قفسه بندی دیوارها همواره در فضاهای کوچک دارای اهمیت زیادی می باشد، به ویژه در جاهایی که امکان نصب کمد نیست، قفسه ها نقش مهمی را در طبقه بندی وسایل دارند. در صورتی که مکان زندگی شما به گونه ای است که نیازمند قفسه های اضافی هستید و دنبال جایی برای نصب قفسه می باشید، پس با ما باشید و در ادامه مطلب مکان هایی را که قابلیت نصب قفسه دارند و ممکن است شما از آنها غافل باشید بخوانید.

بالای درب اتاق

قفسه بندی دیوارها

قفسه بندی دیوارها

در صورتی که بین درب اتاق و سقف فاصله ای خالی وجود دارد، می توانید از آن مکان برای نصب قفسه استفاده کنید.

بالای کاناپه

قفسه بندی دیوارها

فضای بالای کاناپه برای نصب قفسه های اضافی بسیار مناسب می باشد، منتهی مراقب باشید که به اندازه کافی فاصله را رعایت کنید تا سرتان با قفسه ها برخورد نکند.

بالای رادیاتور

قفسه بندی دیوارها

رادیاتورها با وجود اینکه فضای خانه را گرم می سازند، فضای چیدمان مبلمان و دیگر وسایل را به علت اشغال بخشی از فضا محدود می کنند، اما شما می توانید با نصب قفسه در بالای آنها از آن فضا به طور بهینه استفاده کنید.

در طول راهرو و در قسمت بالای دیوار

قفسه بندی دیوارها

معمولاً راهروها عرض زیادی نداشته و باریک هستند و به این دلیل قفسه بندی کل دیوار راهرو ممکن است فضا را محدودتر کند، در این شرایط می توانید تنها در قسمت بالای دیوار به صورتی که هنگام عبور از راهرو با سرتان برخورد نداشته باشد، یک ردیف قفسه نصب کنید. همانطور که مشاهده می کنید برای قفسه بندی دیوارها بایستی همه نقاط خانه را در نظر گرفت.

بالای تلویزیون

قفسه بندی دیوارها

نصب قفسه کتاب ها بالای تلویزیون علاوه بر اینکه منجر به طبقه بندی آنها می شود، از توجه به تلویزیون کاسته و نشان می دهد کتاب ها اثری قویتر از وسایل الکترونیکی مانند تلویزیون دارند.

بالای میز تحریر

قفسه بندی دیوارها

بالای میز تحریر فضای مناسبی برای نصب قفسه ها می باشد، حتی می توانید بخشی از وسایل مربوط به نوشتن و یا مطالعه خود را در آن قرار دهید.

بالای تختخواب

قفسه بندی دیوارها

اگر در مکانی که زندگی می کنید احتمال وقوع زمین لرزه وجود دارد، نصب قفسه بالای تختخواب توصیه نمی شود.

فضای بالای کابینت ها

قفسه بندی دیوارها

در صورتی که فاصله کافی بین کابینت و سقف وجود دارد، می توانید با قرار دادن حداقل یک قفسه، تا حدودی بخشی از وسایل را طبقه بندی کنید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.