قول وزیر مسکن برای تکمیل طرح های نیمه تمام بم

0

وزیر مسکن و شهرسازی در سفر بـه شهرستان بم ضمن بررسی روند اجرای طرح های نیمه تمام این شهرستان ، برای تکمیل این طرح ها قول همکاری داد .
نیکزاد در بازدید از بازار نیمه ساز بم گفت: ساخت این بازار با طراحی سنتی و ۲۷۰ مغازه، پس از زلزله آغاز شده و تکمیل آن نیازمند ۳۵ میلیارد ریال اعتبار است .
وی ازتحویل۹۰۰ واحد استیجاری به واجدان شرایط بمی در آینده نـزدیک خبر داد و گفت: این واحدها با پیش پرداخت کمتر از سقف تعیین شده و اقساط بلندمدت در اختیار مردم قـرار می گیرد .
وزیر مسکن وشهرسازی با ناقص خواندن عمران شهری بم ، علت کندی روند اجرای طرح های عمران شهری را درآمد پایین شهرداری این شهر اعلام کرد .
نیکزاد تلاش دولت برای بازسازی بم را ستود و ابـراز امیدواری کـرد بـا اختصاص اعتبار لازم ، طرح های نیمه تمام شهرستان بم به زودی تکمیل شود .
وی همچنین با حضور در خـانه یکی از شهروندان بمی در جریان مشکلات مردم قرار گرفت .
شایق فرماندار بم گفت: برای تکمیل طرح هـای نیمه تمـام عمران شهری بـم ۳۶ میلیارد ریال اختصاص یافته است و بـا پـرداخت ۴۰ میلیارد ریـال تسهیلات تکلیفی بـانک صـادرات اماکن تجاری بم بلافاصله تکمیل خواهند شد .
تاکنون با استفاده از بیش از ۷ هزار میلیارد ریـال اعتبار دولتی و ۶ هـزار و ۱۰۰ میلیارد ریال کمک غیردولتی ۶۰ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی ، ۷ هزار واحد تجاری، ۱۹۲ مدرسه و ۱۸۰ هزار متر مربع فضای ورزشی در بم ساخته شده است .
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.