قیمت فروش وام ۱۸ میلیونی مسکن افزایش یافت

0

قیمت وام ۱۸ میلیونی مسکن طی روزهای اخیر در بازار افزایش یافته است.
به گزارش ایسنا، وام ۱۸ میلیون تومانی مسکن که از پرطرفدارترین انواع وام مسکن به‌شمار می‌رود در صورت عدم ارائه گواهی توسط مراکز فروش وام از دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تا سه میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به مشتریان فروخته می‌شود این در حالی است که در صورتی که خریدار توانایی ارائه گواهی را نداشته باشد و مرکز فروش دام اقدام به تهیه آن کند، گاه وام از سه میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تا سه میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.
گفتنی است قیمت این وام برای حومه تهران گران‌تر است و علاوه بر هزینه وام، هزینه وکالت، کارشناسی و قطعی ـ رهنی برای خریدار حدود ۵۰۰ هزار تومان است.
براساس این گزارش دارندگان این وام می‌توانند وام خود را در صورت عدم ارائه گواهی از دو میلیون و ۷۵۰ هزار تومان تا دو میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و در صورت تهیه گواهی حدود سه میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به مراکز خرید وام بفروشند.
همچنین در صورتی که دارنده وام بتواند رضایت شعبه برای انتقال وام به حومه را جلب کند آن‌گاه قیمت این وام در صورت عدم ارائه گواهی تا سه میلیون و دویست هزار تومان و در صورت ارائه گواهی توسط دارنده وام تا چهار میلیون و دویست هزار تومان افزایش می‌یابد.
تعدادی از فعالان این بازار از افزایش قیمت وام خبر داده‌اند اما یکی از مراکز فروش وام افزایش قیمت را رد کرده و دلیل زمزمه‌های افزایش قیمت را فعالیت افراد مبتدی در این بازار اعلام می‌کند.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.